گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 13 2020
خانه / خاکشیر ایران / قیمت روز خاکشیر همدان در بازار ایران

قیمت روز خاکشیر همدان در بازار ایران

قیمت روز خاکشیر همدان در بازارهای ایران می تواند دارای ارقام مختلفی باشد. مطلوب ترین قیمت برای خرید، مربوط به ناحیه ای است که به عنوان قلمرو تولید خاکشیر کشور مطرح است. خرید خاکشیر به صورت مستقیم از همدان باید به گونه ای باشد که خریداران را از حیث قیمت و کیفیت محصول راضی نماید.

 قیمت روز خاکشیر قیمت روز خاکشیر

بررسی قیمت روز خاکشیر

در برخی ادوار طول سال به دلایلی قیمت گیاه دارویی خاکشیر دارای عدم ثبات می گردد. در این صورت، فعالان در پی قیمت روز محصول می باشند. عواملی نظیر کمبود خاکشیر به دلیل میزان تولید در سال گذشته باعث شد روند صعودی قیمت در پاییز و زمستان نیز ادامه داشته باشد.
از آغاز پاییز گذشته تا به حال بهای فروش خاکشیر درجه 1 از 26000 تومان به بالغ بر 35000 تومان رسیده است. با توجه به در پیش بودن ماه های پر مصرف خاکشیر و همچنین فاصله کمتر از دو ماهه تا برداشت محصول، پیش بینی دقیق نرخ آن مشکل است.

 قیمت روز خاکشیر

خاکشیر در بازارها

خاکشیر در بازارهای گیاهان دارویی کشور همواره توزیع می شود. از ابتدا نیز جزو یکی از پرفروش ترین اقلام موجود در عطاری ها و مراکز فروش گیاه دارویی بوده است. ایران گستره ای است که خاکشیر در اغلب استان های آن به طور خودرو رشد می نماید. اغلب با نام این محصول به یاد ایام گرم سال و استفاده از آن به عنوان شربتی خنک می افتند.
استفاده های دارویی از خاکشیر از گذشته ها در طب سنتی رایج بوده است. فروش گیاه خاکشیر در بازار در فصول مختلف سال صورت می گیرد. زیرا مصارف درمانی آن محدود به دوره ای خاص نمی باشد.

قیمت روز خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر از همدان با قیمت مورد انتظار مشتریان

خرید خاکشیر به صورت کلی و جزئی از محلی که به صورت اختصاصی اقدام به …

گیاهان دارویی دُرگیاه