گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , مارس 29 2020
خانه / خاکشیر تهران / مقایسه قیمت خاکشیر در بازار سال 97 و 98 تهران و همدان

مقایسه قیمت خاکشیر در بازار سال 97 و 98 تهران و همدان

قیمت خاکشیر در بازار سال 97 و 98 و مقایسه آن در تهران و همدان دارای ابعاد و ویژگی های خاص و مختلفی می باشد. پرداختن به ارزان شدن یا گران شدن خاکشیر در اینگونه مباحث و قیاس ها در مقاطع یاد شده، بیشتر توجه ها را جلب می نماید.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر کیلویی چند در بازار به فروش می رسد

مطلع شدن از قیمت فروش خاکشیر در بازار، امروزه امری آسان است. زیرا راه های دسترسی نظیر اینترنت، امور اینچنینی را نیز راحت کرده است. بازار نیز از دیرباز بهترین مکان جهت کسب اطلاعات پیرامون هر نوع محصول، خصوصا گیاهان دارویی بوده است. برای خاکشیر نیز همین گونه است.
در نتیجه پیدا کردن جواب این پرسش که قیمت خاکشیر کیلویی چند در بازار به فروش می رسد، کار دشواری نبوده، بلکه راه های رسیدن به این مورد کاملا در دسترس می باشند. در ماه های گذشته که منتهی به برهه ورود خاکشیر جدید به بازار بوده است، یک افزایش قیمت را بازار تجربه نمود.
اما این مسیر قیمتی، با آغاز تولید محصول در میانه های فصل بهار دیگر ادامه نیافت. در کل می توان گفت بازار فروش خاکشیر در یکی دو سال گذشته از حیث نرخ و تولید، دوره ای کم نظیر را گذراند.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر در بازار تهران و همدان

دو نقطه را می توان از بسیاری جهات، در حوزه تجارت خاکشیر حائز اهمیت دانست. یکی محل تولید و پخش عمده خاکشیر و عرصه مرکزی توزیع محصول، دیگری هم بازار تهران به عنوان پر آوازه ترین بازار کشور.
که کسب آگاهی از قیمت خاکشیر در بازار تهران و مرجع تولید آن در همدان، برای فعالین همیشه مهم بوده و خواستار مطلع بودن از آن هستند.
بنا به ملاکهای مورد نظر، شرایط، دسترسی و غیره، خریدارها معمولا مکان خرید خود را انتخاب می نمایند. تهیه آن مستقیماً از موضعی که تولید می گردد یا تأمین از داخل بازارها.

قیمت خاکشیر در بازار

فروش خاکشیر با شرایط ویژه قیمتی سال 98

از چند هفته گذشته فروش خاکشیر با شرایط ویژه قیمتی سال 98 آغاز گردیده است. یعنی امری که با توجه به آغاز فصل مصرف، همه فعالان در انتظار آن بودند. این مسأله در سال جاری از یک منظر دارای اهمیت بیشتری بوده است. آن هم تولید در حجمی بیش از دوره قبلی یعنی در سال 97 بوده است.
بسیاری منتظر فرا رسیدن دوره ای بوده اند که بتوانند خرید عمده خود را با قیمتی ارزان تر از پیش انجام دهند. تا نفع بیشتری برایشان حاصل شود.
کم شدن میزان تولید در سال قبل بسیار مشهود بود.

قیمت خاکشیر در بازار

 نگاهی به خرید و فروش خاکشیر در سال های 97 و 98

با توجه به اینکه موجودی خاکشیر در سال 97 اندک بوده است (به نسبت بسیاری دوره ها) در نتیجه از لحاظ حجم، خرید و فروش کمتری هم در قیاس با دیگر ادوار صورت گرفت. می توان امیدوار بود تا این امر در سال 98 به گونه ای دیگر رقم بخورد.
با نگاهی به خرید و فروش خاکشیر در سال های 97 و 98 در می یابیم که حتی در دو سال متوالی نیز گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی می توانند وضعیتی با عدم تشابه از هر لحاظ داشته باشند.

قیمت خاکشیر در بازار

اهمیت قیمت خاکشیر 98 برای خریداران و فروشندگان

اهمیت قیمت خاکشیر 98 برای خریداران و فروشندگان، از مصرف بالای آن در دوره گرم سال نشأت می گیرد. شاید اگر این محصول جزو اقلام کم مصرف بود، کاهش یا افزایش بهای آن، اینچنین توجهات را معطوف خود نمیکرد.
اما از آنجا که خاکشیر از گذشته ها جزو گیاهان دارویی پرفروش و پر استفاده به صورت عمومی و جهت درمان و پیشگیری از بسیاری بیماریها بوده است، اخبار پیرامون آن نیز، دارای اهمیت است.
قیمت خاکشیر در بازار سال 97 به دلیل افزایش و عدم کاهش آن با آغاز برداشت و همچنین فصل پاییز، موضوعی مطرح در حوزه گیاهان دارویی این سال بوده است.
قیمت خاکشیر اعلا با گذر از 28000 تومان در سومین فصل از سال 97، بسیاری را متعجب نمود. اما کسانی که از حجم خاکشیر برداشت شده  مطلع بودند، کم و بیش این قیمت را پیش بینی میکردند.

قیمت خاکشیر در بازار

پیش بینی قیمت خاکشیر 98 برای ماه های آتی

پیش بینی دقیق شرایط قیمتی خاکشیر در ماه هایی که در پیش رو داریم و همچنان استفاده از خاکشیر نیز در اوج قرار دارد دشوار است. گمانه زنی های موجود در این باره نیز دارای دقت کافی نمی باشند. تجربه ثابت کرده است که پیشگویی های اینچنینی می توانند کاملا نادرست از آب در بیایند.
در سراسر ایران، خرید مستقیم خاکشیر همدان را میتوانید از مرجع تولید انجام دهید و آن را دریافت نمایید.
هدف مجموعه دُرگیاه عرضه محصولاتی مورد انتظار و پسند خریداران است.

قیمت خاکشیر در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران شرایط جدیدی را در قیاس با سال …

گیاهان دارویی دُرگیاه