گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , جولای 7 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خاکشیر در بازار و محل تولید آن طی سال های 97 و 98

قیمت خاکشیر در بازار و محل تولید آن طی سال های 97 و 98

قیمت خاکشیر در بازار و محل تولید در انتظار شرایط جدیدی است. فروش خاکشیر طی سال های 97 و 98 وضعیتهای متفاوتی را تجربه نمود. بر اساس برخی گمانه زنی ها، شرایط ویژه ای می تواند پیرامون خاکشیر سال جاری بروز نماید.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر 97 چگونه افزایش یافت

در روزهای پیش از آغاز برداشت محصول در سال مذکور، اظهاراتی توسط برخی فعالان تولید، پیرامون افت تولید مطرح می گردید. با شروع تولید محصول مشخص گردید که کاهش تولید نسبت به سال قبل از آن قطعی میباشد. از همان ایام قیمت خاکشیر رو به فزونی گذاشت. که این شرایط تا هفته های ابتدایی سال 98 نیز ادامه داشت.
در دوره مذکور در سال 97، طی مقطعی، بهای هر کیلو خاکشیر عمده درجه 1 به بیش از 30000 تومان نیز افزایش یافت. در حالی که بازار در دوره کاهش فروش و مصرف این گیاه دارویی در نیمه دوم سال قرار داشت. با فرا رسیدن خرداد ماه سال 98 بعضی پیش بینی ها نشان از دوره ای متمایز در بازار خاکشیر در قیاس با دوره مشابه سال قبل دارد.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر 98 در مقایسه با 97

طی روزهای بعد، امکان قیاس دقیق تری برای قیمت خاکشیر 98 نسبت به سال 97 وجود دارد. ولی تغییرات قیمتی در هفته های در پیش، نسبت به روزهای آغازین سال جاری قطعی است. در ماه هایی که پشت سر گذاشتیم، یکی از نکات پیرامون  خاکشیر، کمبود موجودی انبارها بود.
اگر احتمال بروز عواملی تاثیرگذار بر قیمت ها در پیش باشد، آگاهی از قیمت روز برای فعالان این عرصه از اهمیت بیشتری برخوردار میشود. در کل، میتوان گفت تولیدکنندگان، فروشندگان و … که به نوعی در بازار این گیاه دخیل هستند، امیدوارند شرایطی مطلوبتر نسبت به قبل، برای داد و ستد خاکشیر حاکم گردد.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر همدان در قلمرو تولید

موضوع ارزش ریالی خرید خاکشیر در کانون تولید و عرضه خاکشیر مرغوب ایرانی، برای فعالین در بازار این محصول در سراسر کشور یکی از مهمترین مواردی است که همواره خواهان اطلاع از آنند. در واقع قیمت خاکشیر همدان در قلمرو تولید، به عنوان مرجع قیمتی است.
فروشنده های عمده خاکشیر در سطح کشور، در دوره اوج مصرف و فروش این محصول، بخش قابل توجهی از تمرکز خود را روی گیاه دارویی خاکشیر میگذارند.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر اعلا در محل تولید

بهترین محصول خاکشیر از بابت مرغوبیت، خاکشیر اعلا می باشد. که کیفیت و قیمت آن متفاوت است. قیمت خاکشیر اعلا در محل تولید نسبت به بقیه مراکز فروش، از نرخی مناسب تر برخوردار است. عده زیادی از خریداران با توجه به قیمت مناسب، خاکشیر مورد نیاز خود را فقط از محل تولید تهیه می نمایند.
دُرگیاه نیز با فروش مستقیم این محصول از مرجع تولید آن در همدان، در پی عرضه کالایی مورد انتظار خریداران و جلب پسند و رضایتشان است.

 قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر در بازار ایران

مسأله قیمت خاکشیر در بازار ایران در نیمه نخست سال، مهمتر از دیگر ایام است. علت آن نیز همزمانی با اوج مصرف میباشد. خاکشیر همواره یکی از محصولات پر استفاده توسط اقشار مختلف مردم بوده است.
این گیاه با توجه به میزان مرغوبیت دارای قیمت های مختلفی است. می توان گفت قیمت خاکشیر در بازار، میزان ثابتی ندارد. خصوصا در دوره هایی که عواملی بر نرخ آن اثرگذار بوده اند.
قیمت روز خاکشیر را از طریق تماس با این مرکز می توانید مطلع شوید.

قیمت خاکشیر در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران شرایط جدیدی را در قیاس با سال …

گیاهان دارویی دُرگیاه