گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / دانه رازیانه / فروش دانه رازیانه از همدان به کل نقاط ایران

فروش دانه رازیانه از همدان به کل نقاط ایران

فروش دانه رازیانه معطر و با کیفیت ایران از قلب تولید آن در همدان به کل نقاط صورت گرفته و به صورت عمده ارسال می شود. توجه مشتریان به خرید مستقیم رازیانه مرغوب کشورمان نشان می دهد ویژگی های اینگونه روش خرید مورد قبول و پسند آنان قرار گرفته است.

فروش دانه رازیانه

خرید رازیانه تازه از همدان

طراوت و تازگی دو موضوعی است که در حوزه گیاهان دارویی نقش مهمی دارند. که در مواقع مختلفی می توانند مد نظر افراد یا مراکز فعال در حوزه خرید و فروش این محصولات نیز قرار بگیرند.
رازیانه به عنوان گیاهی که می تواند از جهت عطر، طعم و رنگ نیز در کنار کیفیت سورت، مورد توجه قرار گیرد، از آن دسته اقلام گیاهی پر خاصیتی است که طرفداران نوع تازه آن در بخش تجارت محصول زیاد هستند.
خرید رازیانه تازه از قطب تولید که در کشورمان همدان است، از سال ها قبل امری مرسوم به حساب می آید و مشتریان زیادی مستقیما خریدشان را انجام می دهند.
آوازه این محصول ناب کشورمان از گذشته ها مرزها را در نوردیده و شهرت قابلیتها و ویژگی های آن محدود به داخل کشور نیست.

فروش دانه رازیانه

قیمت فروش دانه رازیانه در سال 98

داد و ستد رازیانه تازه همزمان می باشد با ایامی که ارقام قیمتی جدید که مربوط به آخرین برداشت است، تعیین گردیده است. این مقطع در نیمه دوم سال قرار دارد. البته به جهت جایگاهی که رازیانه در بازار و موارد مصرف متعدد دارد همواره در طول سال تجارت آن متوقف نمی شود.
از نکات حائز اهمیت قیمت آن است. قیمت فروش دانه رازیانه در سال 98 به طور متوسط در فصل بهار و تابستان فراتر از 12500 تومان بوده که نشان دهنده فاصله بیش از 4500 تومانی با زمان مشابه در سال قبل است. نظر به احتمال تعیین عددهای جدید ریالی طی ایام آتی، برای آگاهی یافتن از قیمت روز با ما در ارتباط باشید.

فروش دانه رازیانه

بازار خرید و فروش گیاه رازیانه در کل نقاط ایران

رازیانه یا همان بادیان سبز در اغلب کشورهای جهان شناخته شده و در بسیاری نقاط به جهت آگاهی کامل از مزایای بی نظیر مربوطه، از این گیاه نفیس و در راستای بهره مندی های مختلف از دانه های آن و همچنین از فراورده های رازیانه منتفع می گردند. چه بسا مراکز صنعتی که در این حوزه فعال هستند.
در ایران و کشورهای منطقه نیز شناخت نسبتا خوبی از محصول وجود دارد. بازار داخل توانسته در سال های اخیر شاهد رشد اقلام مربوط به فراوری نیز باشد. اطلاع از فواید رازیانه برای سلامتی نیز افزایش یافته است.
علیرغم اینکه جا برای رونق بیشتر بازار رازیانه وجود دارد، اما خرید و فروش گیاه رازیانه در کل نقاط ایران یکی از بخش های اصلی عرصه گیاه دارویی می باشد. چندین مرکز استان را می توان برجسته تر از دیگر نواحی در بخش خرید و توزیع رازیانه مشاهده کرد.

فروش دانه رازیانه

قیمت رازیانه خشک در فروش مستقیم

رقم های مختلفی از 4500 تا بیش از 13000 تومان مربوط به فروش عمده بادیان طی 1/5 سال گذشته بوده است. همانطور که مشخص است افزایش بهای آن در مدت مذکور چشمگیر بوده است.
لازم به ذکر است از آن جهت که قیمت رازیانه خشک در فروش مستقیم از تولید، پایین تر از سایر نواحی است، همواره مورد توجه بوده و برحجم متقاضیان این نوع تهیه محصول افزوده شده است.

فروش دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه

فروش رازیانه با قیمت ارزان در محل تولید

فروش رازیانه معطر همدان با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب، مستقیماً از محل تولید و …

گیاهان دارویی دُرگیاه