گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / گشنیز نهاوند / فروش گشنیز نهاوند برداشت 98 به صورت عمده از قطب تولید

فروش گشنیز نهاوند برداشت 98 به صورت عمده از قطب تولید

فروش گشنیز نهاوند برداشت 98 و تولید امسالی به صورت عمده و با قیمت ارزان قطب تولید صورت می گیرد. خرید عمده گشنیز توسط مشتریان از این منطقه در انواع توپی و لپه ای با کیفیتی که مورد پسند آنهاست انجام می گردد.

فروش گشنیز نهاوند

قیمت روز گشنیز در قطب تولید و بازار تهران

در سال گذشته در حوزه تولید و مراکز فروش عمده گشنیز کشور، این محصول به صورت قیمت روز به فروش می رسید. که این موضوع ناشی از تغییرات نرخ آن بوده که در خصوص دلایل مربوطه در مطالب قبل، مباحثی مطرح گردید.
قطب تولید تخم گشنیز در ایران و همچنین بازار اصلی گیاهان دارویی کشور در تهران نیز از این موضوع پیروی می کردند. در واقع قیمت روز گشنیز به شکلی سراسری مطرح و مبنا بوده است.
یکی از نکات قابل توجه درباره این گیاه دارویی پر مصرف در یک سال گذشته، بالا رفتن قیمت آن در مقایسه با گشنیز سال قبل از آن یعنی دو سال پیش در سال 96 بوده است.

فروش گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز خشک به صورت عمده در بازارها

ورود گشنیز خشک در اقسام شکسته و توپی (سالم) به بازار، پس از پایان یافتن دوره برداشت، مصادف است با آغاز خرید مشتریان داخلی و خارجی این گیاه دارویی نفیس ایرانی.
قیمت گشنیز خشک به صورت عمده در بازارها به مشتریان آن اعلام می گردد. موضع کشت و تولید این گیاه دارویی نیز مکانی است که مواردی چون؛ فروش، خرید و قیمت به شکل عمده ای مطرح می گردد.

فروش گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز در پاکستان چه میزان است

فروش گشنیز نهاوند محدود به داخل یا خارج از کشور نیست. بلکه از این مبدأ، به مقاصد مختلفی ارسال می گردد. که این مسأله نشان از گستردگی مشتریان و مصرف در انواع بخش ها دارد. گیاهی معطر که نظر به پر تعداد بودن فواید و قابلیتها، فراورده های مختلفی را دارا می باشد.
قیمت گشنیز در پاکستان چه میزان است؟ پرسشی که در سطح عمده بازار داد و ستد آن پیگیری و سوال می گردد. این کشور همسایه، یکی از خریداران گشنیز کشورمان می باشد که تجار بسیاری از این کشور خواهان محصول تخم گشنیز ایران در اقسام مختلف هستند.

فروش گشنیز نهاوند

صادرات گشنیز ایران به سایر کشورها

فراوان بودن گیاهان دارویی ایران، موضوعی مشخص است. این نکته ایران را به یکی از صادرکنندگان گیاهان دارویی تبدیل نموده تا در راستای اهمیت صادرات غیر نفتی، این کالا نیز نقش مثبتی داشته باشد.
صادرات گشنیز ایران به کشورهای مختلف در طول ایام سال، انجام می گردد. سطح مرغوبیت تخم گشنیز کشورمان باعث شده تا همیشه چندین کشور طالب این گیاه نفیس باشند.

فروش گشنیز نهاوند

خرید گشنیز تازه و برداشت 98

با آغاز دوره برداشت گشنیز تازه، بسیاری فعالان در انتظار پایان یافتن این مقطع و ورود محصول به بازار خرید و فروش می باشند تا بتوانند انواع این گیاه دارویی را در حجم های مختلف خریداری کنند.
خرید گشنیز تازه و برداشت سال 98 ممکن است با تغییر قیمت نیز همراه باشد. اما این موضوع یک احتمال می باشد و تا زمان مربوطه که به قطعیت می توان پیرامون قیمت صحبت کرد، می بایست صبر نمود.

فروش گشنیز نهاوند فروش گشنیز نهاوند

فروش گشنیز نهاوند در انواع مختلف

نظر به اینکه خریداران به چه منظور و برای چه نوع مصرف و نیاز متقاضی خرید محصول هستند، فروش انواع گشنیز توسط پایگاه دُرگیاه صورت می گیرد.
خرید عمده تخم گشنیز در انواع گشنیز توپی، لپه ای (شکسته) و نوع معمولی آن (کمباینی) بنا به خواست مشتریان گرامی بوده و به سراسر استان ها ارسال می گردد.
مجموعه دُرگیاه همواره آماده عرضه تخم گشنیز مرغوب نهاوند به کلیه نقاط ایران می باشد.

فروش گشنیز نهاوند فروش گشنیز نهاوند

فروش مستقیم گشنیز از منطقه کشت و تولید

فروش گشنیز نهاوند به طور مستقیم از محل کشت انبوه آن انجام می شود. از این رو تمام تلاش ما در راستای ایجاد رضایت در خریداران از لحاظ کیفیت و قیمت است.
این مجموعه سعی نموده در سال 97 که دوره ای پر نوسان برای گشنیز ایران از حیث قیمت بوده است نیز، قیمت و کیفیت مناسب را در دستور و اولویت کار خود قرار دهد.
عرضه گشنیز به صورت مستقیم از مرکز خرید گشنیز ایران در نهاوند استان همدان انجام می شود. این شهرستان دارای بیشترین حجم تخم گشنیز بوده و با تولید افزون بر 70 درصد این گیاه دارویی، به عنوان قطب این محصول در کشور مطرح است.

فروش گشنیز نهاوند فروش گشنیز نهاوند

فروش گشنیز نهاوند

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان گشنیز

فروش عمده گشنیز بدون واسطه با قیمت رقابتی

فروش عمده گشنیز ممتاز ایرانی از جمله فعالیت های اصلی مرکز دُرگیاه است. این مجموعه …

گیاهان دارویی دُرگیاه