گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز نهاوند / مقایسه قیمت فروش گشنیز در نهاوند و بازار تهران

مقایسه قیمت فروش گشنیز در نهاوند و بازار تهران

فروش گشنیز درجه یک استان همدان و ارسال محصول از ناحیه تولید توسط دُرگیاه برای تمامی متقاضیان سطح کشور، خدمتی است که در تلاشیم به بهترین نحو ارائه نماییم. مقایسه قیمت فروش گشنیز در نهاوند و بازار تهران می تواند شرایط متفاوت بازار خرید عمده گشنیز و قیمت این گیاه دارویی را برای خریداران مشخص نماید.

فروش گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران

با یک بررسی ساده و گرفتن استعلام قیمت از نقاط مختلف می توان نسبت به نرخ انواع تخم گشنیز آگاه شد. قیمت خرید گشنیز در موضع تولید انبوه و همچنین بازار مرجع گیاهان دارویی کشور می توانند تا حدود زیادی خریداران را نسبت به رنج قیمتی محصول آگاه نمایند.
قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران دارای یک اختلاف طبیعی هستند. هزینه هایی که انجام می گردد تا فرآورده گشنیز از محل تولید وارد بازار شده و با لحاظ میزان سود، آماده عرضه گردد، دلیل تفاوت نرخ ها میباشد.
ویژگی همیشگی ناحیه تولید و فرآوری محصولات مختلف همچون گشنیز، فراوانی و نرخ مطلوب است.

فروش گشنیز

قیمت گشنیز توپی در فروش عمده

یکی از انواع تخم گشنیز که شامل دانه های سورت شده و ممتاز گیاه است گشنیز توپی می باشد. این نوع از گیاه پس از برداشت محصول و انجام عملیات سورتینگ در بسته بندی های خاص خود قرار گرفته و راهی بازار می شود.
قیمت گشنیز توپی در فروش عمده طی هفته های قبل به میزان هر کیلو بیش از 9000 تومان بوده است. با توجه به احتمال تغییر قیمت ها طی ایام پیش رو، از طریق ارتباط با ما از قیمت روز محصول مطلع گردید.
گشنیز توپی درجه 1 در بازارهای جهانی نیز جایگاهی بهتر از گذشته را از آن خود نموده است. این محصول ایرانی در بسیاری نقاط پس از عملیات فرآوری مورد مصارف گوناگونی قرار می دهند.

فروش گشنیز

قیمت گشنیز خشک درجه یک

تخم گشنیز پس از اینکه امور مربوط به برداشت آن پایان یافت و راهی انبارها گردید، به صورت کاملا خشک عرضه گردیده و راهی بازار می گردد. قیمت گشنیز خشک درجه یک به دلیل برتری کیفی نسبت به سایر انواع اندکی بالاتر است.
درجه بندی کیفی با توجه به مشخصات محصول تعیین می گردد. تولید کنندگان همواره سعی می نمایند محصولشان را با بهترین کیفیت ممکن به فروش برسانند. تا از این طریق بازار مناسبی را در بلند مدت نیز نصیب خود نمایند.

فروش گشنیز

فروش گشنیز مرغوب ایران

گشنیز همچون دیگر گیاهان دارویی در بازارها در سطوح مرغوبیت متفاوتی ارائه می شود. نمونه ای از آن ها تخم گشنیز درجه یک است که به سبب سطح کیفی خاص خود بازار پر رونقی را دارا می باشد.
گشنیزها در تقویت مغز کاربرد عالی دارند و بخشی از خریداران به دلیل خاصیت ذکر شده این گیاه را تهیه می کنند. فروش گشنیز را در شهر های ایران به شیوه های مختلفی شاهد هستیم که اغلب بر اساس شرایط دسترسی خود این شیوه ها را بر میگزینند. چند نمونه از این شیوه ها عبارتند می باشند از:

 • فروش اینترنتی
 • فروش مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان
 • فروش فله ای
 • فروش جزئی
 • عرضه توسط مراکز پخش

مرکز دُرگیاه نیز تخم گشنیز نهاوند را از پهنه تولید به فروش می رساند.

فروش گشنیز

گشنیز درجه یک نهاوند

هنگام خرید گشنیز در بازار با نمونه های متفاوتی مواجهیم که هر کدام از نظر تاثیر و کیفیت با دیگری تفاوت دارد. بنابراین این محصولات در حوزه فروش دارای تفاوت قیمت می باشند. معمولا قیمت ها بر اساس ویژگی های گیاه تعیین می گردد. در این قسمت می خواهیم عوامل تاثیر گذار را نام ببریم:

 • بسته بندی گشنیز
 • وزن گشنیز
 • شرکت تولید کننده
 • نحوه معاملات گشنیز
 • نوع گشنیز (توپی، لپه ای و …)
 • کیفیت گشنیز
 • عمده یا خرده فروشی

فروش گشنیز

بازار خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز در بازار های اینترنتی و سنتی کشور ما امکان پذیر می باشد. گیاه دارویی تخم گشنیز با توجه به اثراتی که می تواند در درمان بیماری ها داشته باشد در ایجاد بازار خرید پر رونق و توانمند است. عرضه گشنیز بیشتر به صورت کلی مورد توجه بازارها و خریداران قرار می گیرد.
خریداران به خوبی واقف هستند که معاملات گشنیز به صورت کلی و عمده ای، به این شیوه می تواند تاثیر چشمگیری را بر قیمت ها بگذارد.

فروش گشنیز فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز ارزان قیمت در مرجع تولید

خرید و فروش گشنیز در ایام فعلی برای مشتریان و فروشندگان ویژگی خاص و جدیدی …

گیاهان دارویی دُرگیاه