گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / رازیانه سبز / فروش رازیانه سبز همدان

فروش رازیانه سبز همدان

فروش رازیانه صادراتی و سبز درجه یک در بازار گیاهان دارویی پایگاه مهمی دارد. برای خرید عمده محصولاتی چون رازیانه به جهت اهمیت قیمت همواره نگاه متقاضیان به عرصه تولید است.

فروش رازیانه

مرکز اصلی فروش عمده رازیانه ایران

با در نظر داشتن این موضوع که تمام اقلام گیاهی دارای یک یا چند حوزه و مرکز فروش بوده و اغلب در منطقه تولید یا کشت مربوطه مستقر هستند، رازیانه نیز از همین امر پیروی می نماید.
عرضه عمده رازیانه که دارای شرایط قیمتی مناسبی هم در خرید مستقیم توسط مشتری ها می باشد، از استان همدان که به صورت سالانه هزاران تن را به بازار توزیع می کند انجام می شود.
ایران از جمله کشورهای تولید کننده گیاه دارویی رازیانه بوده و شاهد داد و ستد آن در حجم زیادی در حوزه داخلی و خارجی هستیم.
با گذشت زمان در حال حاضر می توان اینگونه گیاهان را به راحتی مستقیماً (به صورت عمده) خریداری نمود و از ویژگی مثبت این روش تهیه کالا بهره مند گردید.

فروش رازیانه

ایام خرید رازیانه تازه از جایگاه کشت محصول

به طور کلی نمی توان ایام خاصی را برای خرید گیاه دارویی رازیانه یا بادیانه مطرح نمود. اما نیمه دوم سال مصادف است با دوره خرید محصول تازه رازیانه از موقعیت کشت گسترده و انبوه آن.
از سراسر مراکزی که به عنوان بازار گیاهان دارویی در استان های مختلف دایر بوده و اقسام گوناگون گیاهان را توزیع می کنند، می توان این گیاه با ارزش را نیز تهیه کرد.
آنچه از لحاظ فواید رازیانه در منابع قدیمی و جدید شرح داده شده نشان می دهد که مصرف آن به زمان های قدیم بر می گردد و در سالیان دور نیز بازارها نسبت به فروش آن اقدام می کرده اند.
بهای ارزان جزو ویژگی های ترغیب کننده برای خرید مستقیم رازیانه است.

فروش رازیانه

قیمت رازیانه عمده در تهران و همدان

اختلافی همیشگی در قیمت عمده محصول دارویی رازیانه در تهران و همدان وجود دارد. که از شرایط هر کدام از این بازارها ناشی می گردد.
یکی از این نقاط به عنوان بازاری مطرح و اصلی در کشور که حکم مرجع را برای کلیه اقلام داشته و محل خرید کلی و جزئی کالاها توسط افراد و شرکتهای مختلف مستقر در تمام شهرستانها است و دیگری قرارگاه تولید و پخش انبوه گیاه رازیانه که مبدأ ارسال به بازارهایی همچون تهران می باشد.
در صورتی که بخواهیم رقمی را برای نرخ آن طی سال جاری عنوان کنیم هرکیلو بیش از 11500 تومان در همدان و بیش از 14500 تومان در تهران بوده است. البته بهای روز محصول می تواند با ارقامی که ذکر شد متفاوت باشد. لذا جهت استعلام آن از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

فروش رازیانه

بازار فروش رازیانه در کشور

حجم و تنوع نحوه استفاده رازیانه در بین ایرانیان از گذشته تا حال قابل توجه است. امری تأثیرگذار در بازار فروش آن که البته با تمهیداتی می تواند در کشور از رونق بیشتری هم برخوردار باشد.
فروش رازیانه معمولا به روش های اینترنتی و سنتی صورت می گیرد. عرضه جزئی آن با روش اینترنتی از  طریق فروشگاه های آنلاین و فروش سنتی نیز از طریق مراکز تولید یا توزیع انجام می گردد.
این روش ها با توجه به شرایط خریدار، دسترسی ها، حجم خرید و غیره از جانب خریدار انتخاب می شوند. که موجب می شود مشتری بتوانند احتیاج خویش را برطرف نماید.
ارسال از سوی این مجموعه به شکل عمده به مقصدهای گوناگون انجام می گردد. شرکت های مختلفی در سال های اخیر به منظور امر بسته بندی و توزیع فعالیت خود را آغاز نموده اند.

فروش رازیانه

خرید بادیان سبز همدان

از فعالیت های رایج که بخشی از حوزه وسیع مجموعه گیاهان دارویی می باشد، خرید بادیان سبز مرغوب از مقر تولید می باشد.
این محصول تولیدی از استان ذکر شده، به طور عمده وارد شرکت ها، بازارها، فروشگاه های شهری و اینترنتی می شود. جایگاه عالی در طب سنتی از ویژگی های برجسته رازیانه است.
با وجود انواع ویتامین ها و مواد معدنی این گیاه توانسته مسکنی طبیعی برای درمان بسیاری بیماری ها باشد. برخی فواید مربوطه به این شرح می باشند:

 • درمان گلودرد، معده درد و کم خونی
 • اثرات مثبت بر روی پوست نظیر جوان سازی و شادابی
 • تنظیم مشکلات هورمونی بانوان
 • بهره مندی از طبع گرم آن
 • از بین برنده موهای زائد
 • رفع علائم یائسگی
 • تقویت موی سر
 • کمک به کاهش وزن

فروش رازیانه

قیمت رازیانه در سال 98

در خصوص اینکه از قیمتهای روز مطلع گردید، همانطور که عنوان شد از طریق انواع راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. طی سال 98 نیز بهای رازیانه در طی ماه های مختلف تفاوت های جزئی داشته است.
البته این تفاوتها در حد بسیار کمتر نسبت به نوسانات سال 97 بوده است. طی هفت ماه نخست سال 98 تغییرات زیادی در بحث ریالی این محصول وجود نداشته است.

فروش رازیانه

نقاط مطرح تولید کننده رازیانه در جهان

همواره کشورهایی به عنوان تولید کننده رازیانه در سطح جهان اقدام به صادرات نیز می نمایند. تا دیگر نواحی هم بتوانند از خواص بی نظیر مربوطه بهره مند شوند.
شرکت های مطرحی در سطح دنیا با فراوری رازیانه در راستای حداکثر بهره مندی از این گیاه نفیس و با ارزش فعالیت می نمایند.
در بسیاری منابع، تنها به بخشی از فواید مربوطه پرداخته شده است.
مصارف خانگی بادیان یا رازیانه ایرانی در سال هایی اخیر گسترش یافته که می تواند نشان دهنده بالا رفتن آگاهی مردم نسبت به گیاهان دارویی باشد.
بعضی نقاط مطرح تولید کننده و صادر کننده این محصول عبارتند از:

 • هند
 • سوریه
 • چین
 • ویتنام
 • ترکیه

فروش رازیانه

خرید اینترنتی رازیانه و عرق رازیانه

حوزه خرید جزئی محصول هم با روش هایی متنوع انجام می گردد. سال های اخیر که دوره گسترش اینترنت و نفوذ آن به حوزه تجارت نیز بوده است، گیاهان دارویی نظیر رازیانه و عرق رازیانه هم به صورت فروش آنلاین البته در حجم های خُرده فروشی صورت می گیرد.
ترجیح برخی به جای حضور فیزیکی در بازار و تهیه کالای مورد نیاز، خرید به شکل اینترنتی و غیر حضوری است.
معمولا بسته بندی های چند صد گرمی را می توان در این میان مشاهده نمود. که تنوع در نوع بسته های مراکز مختلف نیز قابل توجه است.

فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه

فروش رازیانه با قیمت ارزان در محل تولید

فروش رازیانه معطر همدان با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب، مستقیماً از محل تولید و …

گیاهان دارویی دُرگیاه