گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / گشنیز نهاوند / خرید عمده گشنیز درجه یک نهاوند

خرید عمده گشنیز درجه یک نهاوند

خرید عمده گشنیز از امور رایج در حوزه گیاهان دارویی است. نوع درجه یک تخم گشنیز نهاوند در خرید و فروش عمده از جایگاه خوبی برخوردار بوده و این مهم هم شامل بخش داخلی و هم خارجی است.

خرید عمده گشنیز

نرخ روز دانه گشنیز خشک در نهاوند

از موارد مهم برای فعالان حوزه تجارت گشنیز می توان به نرخ روز دانه گشنیز خشک در نهاوند اشاره نمود. قیمت در مرجع تولید این محصول، پایه تعیین کننده بهای این گیاه دارویی در دیگر نقاط فروش کلی و جزئی آن است.
دانه های معطر و پر خاصیت گشنیز در اقسام توپی و شکسته پس از بسته بندی در وزن های مختلف، راهی بازار گردیده تا به منظور استفاده های گوناگون، توزیع شوند.
اگر با هدف اطلاع از قیمت روز گیاه دارویی گشنیز در فضای اینترنت جستجویی انجام گیرد، ارقام مختلفی که مربوط به زمان های گوناگونی هستند ظاهر می شود.
در صورت ارتباط با تولید کنندگان و فروشندگان عمده می توان از قیمت فطعی و به روز تخم گشنیز مطلع گردید.
به طور مثال در یک ماهه اخیر تفاوت بیش از 2000 تومانی را می توان با ایام قبل از آن که مربوط به دوره ورود محصول تازه به بازار بوده است را شاهد بوده ایم.

خرید عمده گشنیز

فروش عمده بذر گشنیز استان همدان

اگر به طور دقیق بخواهیم مناطقی که اقدام به کشت گشنیز با هدف تولید تخم گشنیز می نمایند را نام ببریم، به استان هایی همچون لرستان، فارس، خوزستان، کرمانشاه و حتی آذربایجان شرقی نیز بر می خوریم.
اما وسعت کشت تخم گشنیز در استان همدان، این دیار را به مرکز بزرگ تولید و خاستگاه این محصول تبدیل کرده است. فروش عمده بذر گشنیز به محوریت نهاوند سالانه هزاران تن محصول از استان خارج می نماید.
خریداران این دانه ها در قالب بذر، در بسیاری نقاط کشور حضور داشته و مستقر می باشند. که در صدد تهیه بذری هستند که دارای کیفیت مد نظرشان باشد.
فروش مستقیم توسط تولید کنندگان به دلیل ویژگی قیمتی، همواره مورد توجه بوده است.

خرید عمده گشنیز

قیمت گشنیز توپی در سال 98

از زمان وارد شدن محصول تازه به بازار خرید و فروش سال 98 تا پایان نیمه اول سال، قیمت گشنیز توپی صعودی بوده است. ادامه ایام سال را نیز نمی توان به طور دقیق پیش بینی نمود که چه روندی در ماه های آتی به بازار و موضوع ریالی این گیاه حاکم می شود.
در هفته های ابتدایی عرضه عمده آن با رقم میانگین 11000 تومانی انجام می شد. که در ادامه از مرز 12000 تومان هم گذشت و در روزهای پایانی تابستان به ارقام بیش از 12500 تومان رسید.
رقم قیمتی روز را از طریق راه های ارتباطی مطلع گردید.

خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز درجه یک

از کدام بازارها می توان نسبت به خرید عمده گشنیز درجه یک اقدام کرد؟ تفاوت قیمت های موجود در شهرهای مختلف به چه دلیل است؟ ایا دسترسی به تولید کنندگان تخم گشنیز جهت خرید مستقیم به آسانی امکانپذیر می باشد؟
با توجه به اینکه متقاضی خرید قصد تهیه چه حجمی از این محصول را دارد، محل مربوطه را انتخاب می کند. در حجم عمده می توان به بازارهای اصلی گیاهان دارویی مراجعه یا از طریق تولید کنندگان اقدام نمود.
با توجه به عواملی چون مسافت و … که محصول طی می کند تا به محل فروش برسد، تفاوت را در ارقام قیمتی شهرهای مختلف شاهد هستیم. در حال حاضر دسترسی به مقر تولید برای خرید مستقیم، بسیار آسان می باشد. اینترنت و فضای مجازی توانسته اند فاصله موجود بین تولید کننده و خریداران را کاهش دهند.

خرید عمده گشنیز

خرید گشنیز توپی و انتظار خریداران از تولید کنندگان

تأمین تخم گشنیز با قیمت و کیفیت مناسب یک انتظار بجا از سوی خریداران است. دُرگیاه همواره سعی می نماید همراه با عرضه تخم گشنیز عمده به صورت مستقیم، انتظار مشتریان در خصوص قیمت و کیفیت را نیز برآورده نماید.
خرید گشنیز توپی می تواند از مراکز استان ها البته با محدودیت بیشتری از لحاظ حجم، نسبت به محور تولید انجام شود. حال که خریداران به عرصه تولید رجوع نموده اند قطعا توقع متفاوتی نسبت به سایر مراکز دارند.
در صورتی که رضایت خریداران جلب شود، خرید مستمر در بلند مدت به نفع طرفین خواهد بود.

خرید عمده گشنیز

وضعیت خرید و فروش گشنیز در بازار ایران

اگر به موضوع تولید و عرضه تخم گشنیز توجه دقیق تری بنماییم و بررسی مختصری کنیم، متوجه می شویم که بازار داخل و بازار خارجی آن از لحاظ حجم نسبت به بسیاری محصولات دیگر، اختلاف اندکی با هم دارند.
در سال حدود 12000 تن تخم گشنیز در کشور تولید می گردد که سهم بازار خارجی نیز گاها به بیش از 4500 تن نیز می رسد. که این عدد نشان می دهد مقدار قابل توجی راهی آنسوی مرزها می گردد.
خرید و فروش گشنیز در بازار داخل ایران هم با توجه به استفاده های متنوعی چون؛ بذر، ادویه، عرقیات گیاهی، حوزه دارویی، حوزه صنایع غذایی و کیک و شیرینی پزی و اسانس و غیره، از شرایط نسبتا خوبی برخوردار است.
بازار ایران در خصوص این گیاه ارزنده و نفیس با توجه به توان موجود و بهبود وضعیت رجوع بیشتر به گیاهان دارویی، می تواند شرایطی بهتر را نیز تجربه نماید.

خرید عمده گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند

با گذشت چند ماه از آخرین برداشت، هر کیلو گشنیز لپه ای و توپی با نرخی بیش از 11000 و 13000 تومان عرضه می شوند. همواره تغییر این اعداد محتمل بوده و هست. لذا بهای قطعی را از طریق ارتباط با ما آگاه شوید.
قیمت توزیع گشنیز در نهاوند برای تجار داخلی و حتی تجار منطقه و مستقر در کشورهای پیرامون ایران همیشه مهم بوده است.
شرایط حاکم بر محصول در مرکز تولید، همیشه بر دیگر نواحی موثر بوده و اطلاع یافتن از آخرین اخبار مربوط به بازار ابتدایی، از سوی فعالین پر اهمیت تلقی می شود.

خرید عمده گشنیز

گشنیز و خواص پرشمار

از طریق منابعی مختلف همچون کتاب های مربوط به معرفی گیاهان دارویی و همچنین سایت های اینترنتی می توان به خواص پر شمار گشنیز دست یافت.
فوایدی که بسیارند و درمانگر و پیشگیری کننده بیماری ها و مشکلات زیادی هستند. این محصول را نیز در کنار دیگر گیاهان دارویی می توان جزو اقلامی دانست که جایگزین مطلوبی برای داروهای شیمیایی می باشد.
دانه هایی معطر که روش و طریقه مصرف به منظور بهره مندی صحیح از خواص دارویی آن را می بایست از کارشناسان و متخصصین جویا شد.

خرید عمده گشنیز

فروش گیاه گشنیز در تهران و شیراز

گیاهان دارویی از بازار فعالی در این دو شهر مهم تجاری برخوردار است. می توان شیراز را هم همچون تهران نوعی بازار مرجع به حساب آورد.
اگر به اهمیت و موقعیت این بازار در منطقه مربوطه و در میان استان های همجوار نگاهی بیندازیم، بیشتر به این موضوع پی می بریم که نقش پر رنگی برای بازار گیاهان دارویی شیراز متصور است.
خریدهای عمده ای که از محل های فروش گیاه گشنیز در تهران و شیراز انجام می شود، نشانگر آن است که این دو مکان خود به عنوان پخش کننده بسیاری گیاهان دارویی نیز مطرح می باشند.

خرید عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت

خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت صرفاً از منطقه تولید امکانپذیر است. دُرگیاه تخم …

گیاهان دارویی دُرگیاه