گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت تخم گشنیز عمده در نهاوند

قیمت تخم گشنیز عمده در نهاوند

قیمت تخم گشنیز عمده در نهاوند دارای پایین ترین نرخ در کشور می باشد. مسأله ای حائز اهمیت برای متقاضیان تأمین و خرید عمده گشنیز در سطح کشور که نیاز خود را مستقیما از مرکز تولید رفع می نمایند.

قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت گشنیز در نهاوند منطقه تولید هزاران تنی محصول

ارزش قیمتی گیاهان دارویی همچون گشنیز و یا سایر اقلام گیاهی دیگر، در هر منطقه دارای بهایی متفاوت از هم می باشند. خریدار عمده گشنیز یا خریداران جزئی آن به خوبی نسبت به این مسأله واقف هستند. و مبنای انتخاب محل خرید را این مسأله قرار می دهند.
قیمت گشنیز در نهاوند که منطقه تولید هزاران تن محصول تخم گشنیز ایرانی می باشد، مطوبیت مهم قیمت ارزان را دارا بوده و این مرکز همراه با قیمت مناسب، در ارائه محصولات، می کوشد به انتظارات کیفی مشتری ها نیز پاسخی شایسته دهد.

قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت گشنیز توپی در نیمه اول سال جاری

نیمه اول هر سال که مقطع برداشت محصول نیز در آن قرار دارد، می تواند بهایی متفاوت با نیمه دوم سال داشته باشد. از این رو فروشندگان و خریداران نیز این موضوع را مد نظر دارند.
قیمت گشنیز توپی در نیمه اول سال جاری مشخص شده است. البته این اعداد قیمتی مربوط به روزهای پس از تولید می باشد و ممکن است تغییراتی اندک داشته باشد.
نکته ای مهم پیرامون این محصول، افزایش میزان تولید در سال 98 نسبت به سال قبل است. که باید دید چگونه تاثیر این امر در بازار دیده خواهد شد.

قیمت تخم گشنیز عمده

خرید عمده گشنیز نهاوند در تهران و استان های جنوبی

مقدار بسیار زیادی از تخم گشنیز تولیدی کشور راهی استان های جنوبی و بازارهایی چون تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز و تبریز می شود. البته حجم صادرات محصول نیز با توجه با مصرف بالای برخی کشورهای منطقه، قابل توجه است.
خرید عمده گشنیز نهاوند در تهران و استان های جنوبی، روالی است که به دلیل استفاده زیاد در این نواحی در طول ایام سال صورت می گیرد.

قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت تخم گشنیز عمده در زاهدان، بندرعباس، بوشهر، شیراز، اهواز، تهران و …

برای افراد و مراکز مستقر در نقاط یاد شده که در این بخش فعالیت می کنند، قیمت تخم گشنیز همواره مهم است. تا بتوانند با قیمت گذاری دقیق تری محصولات خریداری شده را عره نمایند.
قیمت تخم گشنیز عمده در زاهدان، بوشهر، شیراز، بندرعباس، اهواز، تهران، مشهد و سایر مناطق همواره دارای اهمیت بوده و فعالان این نواحی خواهان اطلاع از قیمت در حوزه تولید می باشند.

قیمت تخم گشنیز عمده

نهاوند گستره تولید و مرکز فروش گشنیز

منطقه ای خوش آب و هوا و کوهستانی که در حوزه کشاورزی و تولیدات این بخش، بسیار فعال و پویا می باشد، در تولید گیاه دارویی گشنیز، به عنوان سرآمد و یکه تاز این بخش مطرح بوده و هست. نهاوند گستره ای وسیع بوده که تولید کننده و مرکز فروش گشنیز کشور می باشد.
این دیار کهن، تأمین کننده بالای هفتاد درصد از تخم گشنیز کشور و همچنین مصرف برخی کشورهای همسایه و منطقه را نیز تأمین می کند.

قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت متفاوت تخم گشنیز در سه سال اخیر

از موضوعات مطرح در خصوص شرایط سال های اخیر این محصول، می توان به قیمت تخم گشنیز عمده در سه سال اخیر اشاره کرد که تفاوتهایی با هم داشته اند. دوره هایی که از لحاظ حجم تولید نیز هرسال دارای حالتی متمایز با سال قبل و بعد خود بوده است.
موضوع مهم پیرامون این محصول در ماه های منتهی به برداشت امسال نیز قیمت نسبتا بالای آن بوده است.
در کل، می توان اذعان نمود سال های 96، 97 و 98 هر کدامشان درباره تخم گشنیز و بازار آن، شرایط مربوط به خود را دارا بوده اند.
هم اکنون می توان به افزایش نسبی تولید گشنیز در قیاس با سال 97 اشاره نمود.

قیمت تخم گشنیز عمده

دلایل شهرت تخم گشنیز ایرانی

تخم گشنیز ایرانی که محصول استان های همدان و کرمانشاه می باشد، از گذشته تا کنون بعنوان مرغوبترین نوع این محصول مطرح بوده است. شهرستان نهاوند دارای موقعیتی ممتاز در این بین می باشد و مرکز فروش گشنیز کشور است.
حجم انبوه تولید این گیاه بومی و کیفیت این گیاه دارویی ایرانی موجب شهرت و رونق بازار داخلی و خارجی آن است.
علاوه بر کشورهای منطقه، همه ساله صادرات تخم گشنیز به سایر کشورها نیز صورت میگیرد. پاکستان را می توان به عنوان یکی از این مناطق که خواهان همیشگی گشنیز کشورمان است، نام برد.

قیمت تخم گشنیز عمده

فروش دانه گشنیز به صورت کلی و جزئی

اگر در بازار گیاهان دارویی شهرها، خصوصا کلانشهرهای کشور یا استان های عمده مصرف کننده این محصول، چرخی بزنیم یا دورادور بررسی نماییم، متوجه خواهیم شد که فروش دانه گشنیز به صورت کلی و جزئی، بخش جدا نشدنی و ثابت بازار است.
چه بسا خریدارانی که جهت مصارف مختلف به مرکز خرید مراجعه نموده و این گیاه را در مقدار گوناگون تهیه می کنند.

قیمت تخم گشنیز عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز با قیمت 4500 تا بیش از 12000 تومانی

خرید عمده گشنیز با قیمت 4500 تا بیش از 12000 تومانی در بازه یک ساله …

گیاهان دارویی دُرگیاه