گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی ایران

قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی ایران

قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی سطح شهرها، متفاوت و بالاتر از منطقه تولید آن است. خرید رازیانه از همدان و محل تولید آن در ایران، همراه با نفع ریالی برای خریداران است. دُرگیاه با فروش مستقیم این محصول ارزشمند از محل کشت گیاه، در پی ایجاد رضایت کیفی و قیمتی در مشتریان گرامی می باشد.

 قیمت رازیانه در بازارقیمت رازیانه در بازار

قیمت رازیانه در بازار

هر محصول بنا به شرایط مختلفی در بازار قیمت گذاری می گردد. رازیانه نیز از همین موضوع پیروی می کند. یکی از مهمترین عوامل دخیل در قیمت، فراوانی یا کمبود محصول است. که با عرضه و تقاضای مربوطه نیز ارتباط مستقیمی دارد. قیمت خرید رازیانه سورت در روزهای آغازین زمستان از 11500 تا 12500 تومان بوده است. این اعداد افزایش بیش از دو برابری قیمت این گیاه دارویی پر کاربرد و ارزشمند، نسبت به زمستان سال 96 را نشان می دهند.

قیمت رازیانه در بازار قیمت رازیانه در بازار

رازیانه در بازار سال 97

رازیانه یا بادیان (بادیانه) به دلیل دارا بودن خواص سرشار و متعدد، از قدیم جایگاه ثابتی در بازارهای سنتی و طب قدیم داشته است. این گیاه همراه با فواید پر شمار، به دلیل طبع گرم و عطر خاصی که دارد کماکان جهت استفاده های مختلف مصرف می گردد. در بازار سال 97 نیز علیرغم اینکه افزایش قیمت سراسری بر روی رونق داد و ستد این محصول نیز اثرگذار بوده است، همچنان جزو اقلام پر اهمیت گیاهان دارویی می باشد.

قیمت رازیانه در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش عمده رازیانه

قیمت فروش عمده رازیانه در همدان

قیمت فروش عمده رازیانه ایران در محل تولید چقدر است؟ آیا امکان خرید از طریق …

گیاهان دارویی دُرگیاه