گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 13 2020
خانه / خاکشیر ایرانی / قیمت خرید خاکشیر ایرانی

قیمت خرید خاکشیر ایرانی

قیمت خرید خاکشیر درجه یک به صورت فروش عمده از رقم بیش از 34000 تومان در ابتدای سال به عددی کمتر از 24000 تومان در پایان اولین فصل سال رسید. که روندی متفاوت را در قیاس با یک سال پیش نشان می دهد.

قیمت خرید خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر در نیمه اول سال

اگر دو نیمه سال را از حیث بازار این گیاه ارزشمند دارویی با یکدیگر قیاس نماییم، نتیجه به دست آمده نشان دهنده بازاری متفاوت در فصول مختلف می باشد.
خرید و فروش خاکشیر در نیمه اول سال به جهت اینکه زمان برداشت آن و ورود به حوزه داد و ستد در این مقطع سال قرار دارد و همچنین یکی از خواص مربوطه که عطش بر بودن می باشد، از رونق بیشتری برخوردار است.
در سایر فصول هم بسیاری به دلیل اینکه خاکشیر درمانگر بسیاری بیماری ها است، از آن به طرق مختلفی استفاده می کنند.

قیمت خرید خاکشیر

بازار خاص خاکشیر در طی دو سال اخیر

بازار خاص خاکشیر در طی دو سال اخیر

بررسی و نگاهی به شرایط بازار این گیاه دارویی نامی و مشهور ایران در سال های اخیر نشان می دهد که وضعیتی کم نظیر را از لحاظ مسیر قیمتی و افت و خیز ناگهانی ارقام مربوطه داشته است.

قیمت خرید خاکشیر در بازار سال جاری

قیمت های مختلف در همه بازارهای کشور طی ماه های قبل متوجه خاکشیر بوده است. اما اگر مبنا را ناحیه تولید قرار دهیم از ابتدای تابستان هر کیلو نوع درجه 1 آن با رقمی فراتر از 21000 تومان عرضه گردیده است.
بازار سال جاری به جهت فراوانی محصول و کاهش بهای این محصول شرایط ویژه ای را طی کرد. قیمت خرید خاکشیر در انواع کیفی مختلف در مقایسه با نیمه دوم سال پیش، نزول قابل توجهی داشت.

قیمت خرید خاکشیر

بهای متفاوت فروش خاکشیر در برخی دوره ها

این محصول نیز در ایام پیش و پس از تولید در اغلب مواقع بازاری متفاوت و اعداد قیمتی متمایزی را تجربه می نماید. بهای فروش خاکشیر در برخی دوره های قبل نیز گواه این موضوع می باشد.
افت ناگهانی و یا صعود قیمتی پس از اینکه برداشت پایان می یابد، در ادوار قبلی طی چند سال گذشته تجربه شده است. بازار نیز تحت تاثیر این امر قرار می گیرد.

قیمت خرید خاکشیر

نقش شرایط جوی در قیمت خاکشیر

شرایط جوی توانسته نقش پر رنگی در وضعیت تولید ایفا کند. چگونگی بارش ها و دیگر عوامل در افت و خیز تولید مهم بوده اند. این در حالی است که طی برخی سالهای گذشته، بدلیل فراوانی خاکشیر، قیمت آن کاهش داشت. این گیاه دارویی پر طرفدار، همواره بخشی از بازار گیاهان دارویی را در اختیار دارد.
مصرف آن نیز در بین مردم فراوان است. که ریشه در نسل های قبل و گرایش گذشتگان نیز به این گیاه دارد. عرضه خاکشیر به دلیل تنوع در کیفیت، با قیمتهای مختلف صورت می گیرد.

قیمت خرید خاکشیر

نرخ فروش خاکشیر اعلا در سال 98

طبق توضیحاتی که در مطالب قبلی داده شد، سال 98 شاهد تغییر اساسی و ناگهانی در نرخ فروش خاکشیر بوده ایم. خاکشیر اعلا و صادراتی که نوع زرین محصول می باشد، در ایام پس از اتمام برداشت، در فروش مستقیم از منطقه تولید به رقمی کمتر از 26000 تومان رسید.
نیمه اول این سال که خاکشیر بازاری به مراتب داغ تر از نیمه دوم سال دارد، نرخ فروش آن برای فعالان مهم تر از سایر ایم سال بوده و پیگیری بیشتری در این خصوص صورت می گیرد.
تولید انبوه که تاثیر چشمگیری در افت بها دارد، به غیر از این سال نیز در یک دهه اخیر سابقه داشته است.

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران شرایط جدیدی را در قیاس با سال …

گیاهان دارویی دُرگیاه