گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / خاکشیر ایران / خرید و فروش عمده خاکشیر ایران

خرید و فروش عمده خاکشیر ایران

خرید و فروش عمده خاکشیر ایران علاوه بر محور و مرکزیت تولید آن در استان همدان که با بهایی مطلوب و زیر قیمت خاکشیر در بازار صورت می گیرد، در چند مرکز استان که جزو کلان شهرها می باشند نیز انجام می شود.
شهرهایی نظیر تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و اهواز، از جمله این شهرها می باشند.

خرید و فروش عمده خاکشیر خرید و فروش عمده خاکشیر

خاکشیر همدان و شهرت داخلی و خارجی

چند منطقه و ناحیه در کشورمان به عنوان قطب گیاهان دارویی شناخته می شوند. که از حیث کمیت و کیفیت در این حوزه دارای شهرت و جایگاه ممتازی می باشند. استان همدان با توجه به تکثر انواع گیاه دارویی، یکی از برجسته ترین مناطق یاد شده است. به طوری که از گذشته ها به عنوان معدنی از اقسام گیاهان دارویی شناخته می شده است.
برخی اقلام آن با توجه به وفور تولید و مرغوبیت، دارای آوازه بیشتری می باشند. و بازار ملی و بین المللی نیز به خوبی نسبت به آن آگاه است. فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر یکی از فعالیت های اصلی حوزه گیاهان دارویی استان همدان است.
خاکشیر همدان با شهرت داخلی و خارجی خود، یکی از فرآورده های نامی این دیار است. که مشتریان ثابت زیادی در عرصه داخلی و خارجی را در طی سالیان طولانی جذب خود نموده و توانسته بازار پر رونقی را موجب شود.

خرید و فروش عمده خاکشیر

قیمت خاکشیر در بازارها

برخی ایام همزمان هستند با اوج مصرف اقلامی از محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی نظیر خاکشیر. در نیمه اول سال، خاکشیر یکی از پرفروش ترین و نامی ترین اقلام گیاهان دارویی می باشد. قیمت خاکشیر در بازارهای سطح ایران متفاوت است.
فاصله و مسافت تا ناحیه تولید و بازار ابتدایی، می تواند یکی از دلایل اختلاف قیمت باشد. کمترین قیمت جهت خرید عمده محصول، مربوط می شود به عرصه و حیطه تولید این گیاه. جایی که انبوهی از محصول در طول سال راهی بازارها می گردد.
بهای دلخواه مشتری سبب شده عده کثیری، صرفا خاکشیر را از حوزه تولید خریداری نمایند. تعداد اینگونه خریداران رفته رفته بیشتر می شود. علت آن نیز سهولت دسترسی ها به قطب تولید گیاهان دارویی نسبت به گذشته می باشد.

خرید و فروش عمده خاکشیر

گرایش متقاضیان به خرید مستقیم خاکشیر

مزیت های تأمین محصول از میانگاه تولید یا محل اصلی عرضه آن باعث می گردد تا عده کثیری از خریداران به این روش خرید گرایش پیدا نمایند. سهولت در دسترسی به محور تولید خاکشیر کشور، موجب گرایش متقاضیان به خرید مستقیم خاکشیر شده است.
البته خرید خاکشیر از همدان، موضوعی است که سابقه ای طولانی دارد. بازرگانان و تاجران در قدیم نیز این محصول را از این ناحیه تأمین می نموده اند. زیرا کمیت و کیفیت خاکشیر این دیار سبب ترغیب خریداران نسبت به تهیه آن از مرجع مربوطه می شده است.
این گیاه خودرو به شکلی خدادادی در این استان در گستره وسیعی رشد می نماید و کشاورزان نیز در موعد مربوطه نسبت به برداشت آن اقدام می نمایند.
قیمت روز را می توانید از طریق راه های ارتباطی و تماس با ما جویا و مطلع گردید.

خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر

همدان محلی ثابت در تمام فصول جهت داد و ستد خاکشیر می باشد. در واقع این امر محدود به دوره ای خاص نیست. اگر چه حجم بیشتری از محصول در نیمه اول سال داد و ستد می شود. به هر حال ارسال این کالا در طی سال به طور مداوم به بازارها انجام می گردد.
یکی از مهم ترین فعالیت های عرصه گیاهی در بازار غرب کشور، خرید و فروش عمده خاکشیر در همدان است.
شناخت بیشتر و بهتر فواید خاکشیر در یک دهه اخیر، در رونق بازار آن موثر بوده است. خصوصا فواید بی نظیر آن در خصوص پیشگیری از بیماری هایی متعدد و همچنین درمان و بهبود آن ها.
تولید انبوه خاکشیر در برخی سال ها به حدی بوده که امکان نگهداری آن برای سال بعد و دوره اوج مصرف نیز فراهم بوده است.

خرید و فروش عمده خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو خاکشیر

خرید خاکشیر اعلا از کانون خاکشیر ایران

خرید خاکشیر اعلا همراه با این موضوع که قیمت آن باب پسند باشد، از حیث …

گیاهان دارویی دُرگیاه