گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خاکشیر در سال 98

قیمت خاکشیر در سال 98

قیمت خاکشیر در سال 98 و در هفته های نخستین سال، وضعیتی مشابه ماه ها و هفته های پایانی سال قبل را دارد. شرایط قیمتی پیرامون این محصول در حال حاضر، با توجه به چگونگی و حجم برداشت آن در سال قبل، قابل پیشبینی بود. سال گذشته نیز تغییر قیمت خاکشیر به صورت هفتگی و گاه به صورت روزانه اتفاق می افتاد.

قیمت خاکشیر در سال 98 قیمت خاکشیر در سال 98

قیمت خاکشیر 98

میزان قیمت محصول خاکشیر بستگی به چند عامل دارد، که یکی از مهمترین عوامل حجم تولید آن می باشد. که به طور نمونه؛ اثر این موضوع و کاهش حجم تولید کاملا در سال 97 مشخص گردید. که تبعات قیمتی آن در حال حاضر به اوایل سال 98 هم کشیده شده است. ایام آتی مربوط به فصل برداشت خاکشیر می باشد.
حجم برداشتی خاکشیر نقش اصلی را پیرامون قیمت خاکشیر در سال 98 خواهد داشت. در سال 97 شرایط به گونه ای پیش رفت که با توجه به افت مصرف خاکشیر در نیمه دوم سال، افزایش قیمت آن نسبت به تابستان قبل چشمگیر بود.

قیمت خاکشیر در سال 98 قیمت خاکشیر در سال 98

خاکشیر سال 98

با توجه به افزایش نسبی بارش ها در نیم اول سال آبی 98-97 نسبت به زمان مشابه در سال قبل، می توان امیدوار بود تا کشاورزان بتوانند محصول خاکشیر بیشتری در سال 98 نسبت به سال قبل برداشت نمایند. تا این امر سبب شود شرایط بازار خاکشیر در سال گذشته تکرار نشود.
در برخی نقاط کشور، مصرف این فراورده به دلیل طولانی بودن ایام گرم در طول سال، استفاده از خاکشیر محدود به تابستان نمی باشد. برخی نیز به دلیل مصارف دارویی، خاکشیر را در فصول مختلف مصرف می کنند.

قیمت خاکشیر در سال 98 قیمت خاکشیر در سال 98

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر به عنوان یکی از فعالیتها و خدمات دُرگیاه، همواره سعی می گردد تا به بهترین نحو ممکن و آنطور که شایسته و مورد انتظار خریداران است، صورت بگیرد.
خاکشیر مرغوب همدان به تمام نواحی کشور ارسال می گردد.

قیمت خاکشیر در سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر از همدان با قیمت مورد انتظار مشتریان

خرید خاکشیر به صورت کلی و جزئی از محلی که به صورت اختصاصی اقدام به …

گیاهان دارویی دُرگیاه