گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 13 2020
خانه / خاکشیر ایران / قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران شرایط جدیدی را در قیاس با سال و سال های قبل تجربه می نماید. خاکشیر در بازار یکی از گیاهان دارویی خاص از لحاظ میزان فروش و شناخت مردم نسبت به این گیاه دارویی ارزشمند می باشد.
در ماه های پیشین خاکشیر درجه یک در مرکز تولید انبوه آن در استان همدان دارای نرخی بالغ بر 29000 تومان بوده است.

قیمت عمده خاکشیر قیمت عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر مرغوب همدان

قیمت عمده خاکشیر مرغوب همدان با توجه به اینکه در گستره تولید آن عرضه می شود، دارای بهایی مناسب جهت خرید می باشد.
عمده مصرف خاکشیر در ایام گرم سال به عنوان شربتی گوارا و سنتی می باشد و اغلب خرید و فروش خاکشیر نیز مربوط به 6 ماهه نخست سال است. که از قدیم  در بین ایرانیان مرسوم بوده و به دلیل خواص منحصر به فرد آن، محبوبیت خاصی داشته است.
تنوع کیفیت در این محصول و دیگر عوامل موجب می گردد در بازارهای گوناگون و مراکز فروش مختلف در کشور، دارای بهای مختلفی باشد. قیمت هر کیلو خاکشیر با لحاظ تنوع میزان مرغوبیت، در ماه های گذشته به طور میانگین بیشتر از 27000 تومان بوده است.
خاکشیر اعلای همدان را می توان مرغوب ترین نوع این گیاه دارویی دانست.

قیمت عمده خاکشیر

قیمت خاکشیر اعلا

قیمت خاکشیر اعلا به جهت سطح کیفی خاص آن، از لحاظ قیمت نیز کمی متفاوت می باشد. این خاکشیر صادراتی از لحاظ رنگ و میزان خلوص یک محصول ممتاز می باشد.
شرایط خاکشیر در برخی سال ها نظیر سال 97 را می توان شرایطی خاص دانست. سالی که رشد قیمتی خاکشیر یک شیب نسبتا تند را داشت و همزمان با کاهش مصرف، دچار جهش قیمتی شد. در واقع همزمان با ایامی که بازار در انتظار افت بهای این گیاه دارویی بود.
عواملی بعضا پیش می آیند که بر قیمت محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی اثر گذارند. از این رو تقریبا همه فعالان خواستار وضعیتی با ثبات می باشند تا بتوانند با دغدغه کمتری فعالیت نمایند. قیمت خاکشیر اعلا و ممتاز نیز می تواند از مورد مذکور تاثیر بگیرد.

قیمت عمده خاکشیر

بازار خاکشیر در نقاط مختلف

بازار خاکشیر در نقاط مختلف وضعیتی نامشابه یا مشابه می تواند داشته باشد. شرایط خاکشیر در بازارها طی سال گذشته از حیث نوسان قیمتی وضعیتی نسبتا مشابه هم را داشته است. افزایش سراسری قیمت آن سبب بروز شرایطی یکسان برای بازار این گیاه دارویی در شهرهای مختلف گردید.
برخی مناطق دارای بازار فعالی در حوزه خاکشیر می باشند. از جمله این شهرها می توان به نواحی زیر اشاره نمود:

  • شیراز
  • همدان
  • مشهد
  • یزد
  • اصفهان
  • تبریز
  • هرمزگان

فروش خاکشیر عمده از موضع تولید آن در همدان، یکی از خدمات دُرگیاه است. عرضه تمام محصولات این مجموعه به صورت مستقیم بوده و سراسر کشور را شامل می گردد.

قیمت عمده خاکشیر

قیمت خاکشیر کیلویی در بازار

خاکشیر کیلویی یا به عبارتی قیمت خرید خاکشیر به صورت جزئی و کیلویی همواره درصدی بالاتر از بهای عمده آن بوده و اغلب خریداران آن، مصرف کنندگان هستند. تهیه خاکشیر به صورت جزئی از مراکز فروش گیاهان دارویی که در سطح شهرها به وفور یافت می شوند، به راحتی انجام می شود.
یکی از مواردی که برای اکثر مصرف کنندگان خانگی، چه به عنوان دارو و چه به عنوان مصرف عمومی، مهم می باشد، مرغوبیت آن است. به جهت اینکه خاصیت های این گیاه دارویی ارتباط مستقیمی با سطح مرغوبیت آن دارد.

قیمت عمده خاکشیر قیمت عمده خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر از همدان با قیمت مورد انتظار مشتریان

خرید خاکشیر به صورت کلی و جزئی از محلی که به صورت اختصاصی اقدام به …

گیاهان دارویی دُرگیاه