گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه در همدان عرصه اصلی فروش عمده و تولید انبوه در سال های 97 و 98 دارای تفاوت هایی از 5000 تا بیش از 12000 تومان بوده است.

قیمت خرید رازیانه

فروش رازیانه از پایگاه تولید به بازارهای تهران، شیراز، تبریز، اصفهان، اهواز و مشهد

اگر به بررسی نقاطی بپردازیم که پذیرای حجم زیادی از گیاه دارویی بادیانه در بازار داخلی هستند، در بین تمام مراکز استان و برخی از دیگر شهرستان های مستقر در اقصی نقاط کشور، به کلانشهرهایی بر می خوریم که به لحاظ شرایط حاکم بر بازار مربوطه، خریدار حجمی بیش از سایر نواحی می باشند.
نقاطی نظیر شیراز، تهران، تبریز، اصفهان، اهواز، مشهد و … از این دسته از نواحی می باشند که جزو شهرهای بزرگ و پر جمعیت نیز می باشند. فروش رازیانه به بازارهای نامبرده در طول سال انجام می گردد. رجوع بسیاری مشتریان عمده محصول به این بازارها نیز همواره انجام می شود.
پایگاه تولید انبوه رازیانه سبز ایران که بخش وسیعی از استان همدان می باشد، آماده توزیع محصول به تمام نقاط است.

قیمت خرید رازیانه

قیمت خرید رازیانه خشک همدان

نرخ های گوناگونی را می توان در بازه دو سال اخیر در این خصوص عنوان کرد. اما جهت اطلاع از قیمت روز بهترین روش ارتباط با مراکز تولید و عرضه کلی رازیانه می باشد. دُرگیاه آماده است تا از طریق راه های ارتباطی موجود، پاسخگوی مخاطبان گرامی باشد.
قیمت خرید رازیانه خشک و درجه یک همدان در بازه مربوط به دو دوره برداشت اخیر از قیمتی بین 4500 تا بالغ بر 12500 تومان نیز بوده است. که در برداشت آینده باید منتظر بود تا عدد جدید مربوط به ارزش ریالی آن مشخص گردد.
کاهش یا افزایش برداشت و همچنین کیفیت محصول در هر دوره، در چگونگی قیمت ها نقش داشته اند.

قیمت خرید رازیانه

فروش عمده رازیانه سبز

چندین کشور در جهان تولید کننده این محصول می باشند. که انواع رازیانه را به دیگر نقاط صادر نیز می نمایند. اما در کشورمان رازیانه سبز ایرانی از اقبال زیادی برخوردار بوده و فروش عمده رازیانه در بازار داخلی مربوط به این نوع از محصول است.
از جمله کشورهایی که در یک دهه اخیر توانسته اند در حوزه صادرات گیاه دارویی بادیان یا رازیانه فعال باشند، عبارتند از:

  • هند
  • سوریه
  • ایران
  • ترکیه
  • مصر
  • بلغارستان
  • آلمان
  • افغانستان
  • چین
  • سنگاپور

قیمت خرید رازیانه

خرید عمده رازیانه تازه در سال های 97 و 98

اما طرفدارا رازیانه نوع تازه بسیارند. در سال های 97 و 98 هم خرید عمده رازیانه تازه بخش مهمی از بازار گیاهان دارویی بوده است. البته از تأثیراتی که چگونگی تولید در دو دوره اخیر در شرایط خرید و فروش ها داشته است نباید چشم پوشید.
در این میان عده زیادی از خریدارها ترجیح می دهند با در نظر داشتن برتری های خرید مستقیم، بادیان تازه را از منطقه کشت انبوه محصول تهیه کنند. تا علاوه بر مزیت ریالی، از سایر امتیازات موجود هم بهره ببرند.

قیمت خرید رازیانه

خرید اینترنتی رازیانه در بسیاری کلانشهرها

یکی از مواردی که چندی است شامل حال گیاه دارویی رازیانه نیز شده است، خرید اینترنتی آن می باشد. در واقع خرید آنلاین در مورد حجم کم و خریدهای جزئی صورت می گیرد که مراکزی با بسته بندی های کوچک اقدام به توزیع آن بدین شکل می نمایند.
عده ای از خریداران نیز که قصد تهیه محصول در میزان اندک را دارند، ترجیح می دهند با این روش نیاز خود را رفع نمایند. در واقع نه تنها این گیاه، بلکه سایر اقلام گیاهان دارویی نیز به روش اینترنتی نیز عرضه می شوند.

قیمت خرید رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه

خرید رازیانه از خاستگاه تولید و قطب رازیانه ایران

خرید رازیانه از خاستگاه  تولید و کانون کشت رازیانه کشور، یک ویژگی مهم به عنوان …

گیاهان دارویی دُرگیاه