گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 13 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 می تواند وضعیتی متفاوت با سال 97 داشته باشد. پیشبینی های متعددی در خصوص وضعیت بهای خرید رازیانه انجام می شود. اما می توان گفت اغلب این پیش گویی ها دقیق نمی باشند. نرخ رازیانه جزو مواردی است که طی سال های اخیر، شرایط مختلفی را گذرانده است.
به طور مثال، قیمت عمده و میانگین 4500 تومانی فروش رازیانه در ابتدای سال 97، در مقطعی از آبان سال مذکور، به بیش از 12500 تومان نیز رسید.

قیمت رازیانه در سال 98

فروش عمده رازیانه به بازار اصفهان، شیراز، مشهد، زاهدان و اهواز

بازارهای مذکور و همچنین دیگر بازارهای فعال کشورمان که اغلب در مراکز استانها مستقر می باشند، مقصد دائمی فروش عمده رازیانه استان همدان هستند.
بسیاری از این مراکز، بادیان را به صورت عمده نیز عرضه می کنند. سطح مرغوبیت این گیاه معطر در بازارها سبب می گردد تا خریدارها اقبال بیشتری برای خرید از خود نشان دهند.
بازار رازیانه کشور در سال های اخیر از بابت ریالی و حجم تولید، تلاطم هایی را تجربه نمود. که در این باب پیشتر نیز اشاره هایی داشتیم.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت فروش رازیانه همدان در بازار تهران و تبریز

بعضی از نقاط تجاری همچون بازارهای شهری خاصی هستند که از گذشته های دور به علت مرجع بودن و مرجعات افراد بومی و غیر بومی و همچنین وجود انبوه اجناس از جمله گیاهان دارویی، از درجه اعتبار بالایی برخوردار هستند.
اغلب این اماکن برجسته، در مراکز استان می باشند. از بین آن ها می شود به بازار تهران و تبریز که پایتخت آذربایجان شرقی محسوب می شود اشاره نمود.
از منظر حال و هوای رازیانه اگر بخواهیم به این بازارها بپردازیم، باید اذعان کنیم که قیمت فروش رازیانه همدان در بازارهای بزرگ یاد شده، دارای ارقامی متمایز با محدوده تولید است.

قیمت رازیانه در سال 98

خرید رازیانه تازه از مقر تولیدکنندگان

تازگی محصولات حوزه گیاهان دارویی موضوعی است که از چندین بُعد می توان به آن پرداخت. یکی از این ابعاد، خریداری آنها به صورت تازه می باشد.
مقر تولیدکنندگان رازیانه ایران، اقلیمی است که خرید رازیانه با نرخ ارزان و کیفیتی مرغوب انجام می گردد. ارسال محصول از مبدأ فراوری آن به مقصد تمام نقاط کشور صورت می گیرد. تا از این روش مشتریان مستقر در هر ناحیه از کشور بتوانند مستقیما محصول را دریافت کنند.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در همدان

مبنای قیمت فروش رازیانه، نرخ آن در منطقه ای است که نسبت به کشت و تولید آن اقدام می گردد. در کشورمان عمده رازیانه مربوط به تولید همدان با میزان افزون بر 90 درصدی می باشد. با توجه به این موضوع، می توان عنوان نمود که قیمت رازیانه با در نظر داشتن شرایط پیرامون آن، در همدان تعیین می گردد.
مرکز گیاهان دارویی دُرگیاه، اساس خود را بر ایجاد رضایت و اعتماد در مشتریان، از طریق عرضه فرآورده هایی مرغوب همراه با نرخی مناسب، بنا نهاده است.

قیمت رازیانه در سال 98

خرید بادیان سبز از حوزه کشت محصول

حوزه کشت این محصول، جزو مناطقی است که دارای انبوه گیاهان دارویی شناخته شده بوده که یکی از این اقلام که به صورت انبوه تولید می گردد، رازیانه است.
خرید بادیان سبز ایرانی به صورت خُرده و عمده از عرضه کنندگان گیاهان دارویی سطح کشور با اعداد ریالی متفاوتی صورت می گیرد.
در این بین می توان حوزه گسترده کشت و فراوری این گیاه پر آوازه را، دارای ایده آل ترین بها برای مشتریان دانست.

قیمت رازیانه در سال 98

چگونگی قیمت رازیانه در سال 98

با وجود اینکه گمانه زنی هایی نسبت به قیمت برخی گیاهان دارویی نظیر رازیانه در خصوص ماه های آتی در بازار وجود دارد، ولی اینگونه اظهارات مبنای دقیقی ندارند. یکی از مهمترین موارد اثرگذار در شرایط قیمتی این محصول معطر، میزان تولید است. که در ایام برداشت و پس از آن مشخص می گردد.
قیمت رازیانه در سال 98 هم اکنون در خرید و فروش عمده دارای رقمی بالغ بر 110000 ریال می باشد.
نرخ روز محصولات این مجموعه را میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما، جویا شوید.

 قیمت رازیانه در سال 98

بازار رازیانه سال 98

رونق بازار رازیانه سبز ایران در یک دهه اخیر شرایط مناسب تری نسبت به قبل داشته است. گر چه رضایت تولید کنندگان و فعالان این حوزه در طول این سال ها یکسان نبوده است.
دلیل آن نیز افت و خیز حجم تولید و تغییرات قیمتی در برخی سال ها بوده است که گاهاً سبب نارضایتی تولیدکنندگان گردیده است. در خصوص بازار رازیانه سال 98 نیز می بایست تمام جوانب پیرامون محصول را سنجید.
تولید مناسب این گیاه می تواند بر رونق بازار فرآورده های رازیانه نیز اثر بگذارد.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت عمده رازیانه خشک

قیمت عمده رازیانه خشک در ایام اخیر افزون بر 105000 ریال بوده است. بازار این محصول صادراتی در یک دهه اخیر، افت و خیزهایی داشته است.
با توجه به پتانسیل و ظرفیت موجود در خصوص تولید رازیانه در ایران، امکان افزایش تولید و رونق بیش از پیش این گیاه در بازار داخلی و خارجی وجود دارد.
موضوع ذکر شده با توجه به اینکه فراوری های متنوعی در مورد رازیانه صورت می گیرد، از اهمیت زیادی برخوردار است.

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران چقدر است؟ بسیاری خریداران این گیاه دارویی ارزشمند …

گیاهان دارویی دُرگیاه