گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / رازیانه ایران / بازار رازیانه ایران و قیمت آن در سال 98

بازار رازیانه ایران و قیمت آن در سال 98

بازار رازیانه کشور همانند سال های گذشته در سال 98 نیز می تواند وضعیت متفاوتی را نسبت به سال قبل در پیش رو داشته باشد. خرید عمده رازیانه سورت در آغاز سال با قیمتی معادل 12500 تا بیش از 13000 تومان همراه بوده است.
رقم های مذکور مربوط به یک دوره زمانی خاص بوده و احتمالا تغییر می نمایند.

بازار رازیانه

شرایط بازار رازیانه سال 98

شرایط و روند کلی بازار و قیمت ها و همچنین حجم تولید، عواملی هستند که می توانند بر وضعیت بازار رازیانه سال 98 تاثیرگذار باشند.
دوره کشت بهاره که شامل یک بازه حدود 5 ماهه است و تعیین کننده حجم تولید سال می باشد، تا حد زیادی می تواند چگونگی بازار رازیانه را در مرکزیت و محل فروش رازیانه ایران تعیین نماید. در صورت تعادل در بازار، وسعت کاربرد و گوناگونی نوع مصرف رازیانه می تواند موجب رونق و منفعت برای تمامی فعالان تولید و داد و ستد این محصول گردد.

بازار رازیانه

خرید رازیانه با قیمت مطلوب منطقه تولید

جایگاه و منطقه تولید گیاه دارویی رازیانه دارای فرصت مناسبی برای خرید ارزان تر آن نسبت به بازار است. موضوعی که در شرایط مختلف، ثابت و همیشگی است.
خرید گیاه رازیانه را می توان غیر از اقلیم تولید آن، از دیگر نقاط نیز انجام داد. اما دلیل اصلی پیشنهاد تأمین از عرصه کشت و تولید آن در همدان، بهای مناسب می باشد.

بازار رازیانه

رازیانه و وضعیت قیمتی امسال

وضعیت قیمت محصولاتی چون رازیانه سبز ایرانی در سال پیش رو به طور دقیق قابل پیشبینی نیست. در صورت عدم وجود عواملی منفی در بازار این فرآورده، ماه های آتی می تواند شرایط مساعدی را برای رونق محصول به همراه داشته باشد.
در ماه های گذشته سرعت بالای روند افزایش قیمت اتفاق افتاد. و تا حدودی این بی ثباتی نرخ ها، مشکلاتی را در امر خرید و فروش ایجاد نمود.
با توجه به احتمال نوسان قیمت، جهت اطلاع از بهای روز با ما ارتباط بگیرید.

بازار رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران چقدر است؟ بسیاری خریداران این گیاه دارویی ارزشمند …

گیاهان دارویی دُرگیاه