گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خرید گشنیز از منطقه تولید

قیمت خرید گشنیز از منطقه تولید

قیمت خرید گشنیز نظر به کیفیت و محل خرید می تواند متفاوت باشد. اختلاف قیمت ها در نواحی گوناگون با توجه به هزینه هایی همچون حمل و نقل و غیره، امری طبیعی است. از همین رو خرید از منطقه تولید گشنیز در استان همدان، برای خریداران همراه با امتیاز مناسب ترین قیمت است.

قیمت خرید گشنیز قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز

در خصوص ارقام ذکر شده در مورد انواع گیاه دارویی، خصوصا در ایامی که بهای این اقلام پر نوسان است، می بایست زمان انتشار این قیمت ها مد نظر قرار گیرد. تخم گشنیز در سال 97 شرایطی اینچنینی را سپری می کند.
این محصول در ابتدای سال با بهایی کمتر از 5000 تومان عرضه می شد. اما در دومین ماه از پاییز در اوج قیمت قرار داشت. به طوری که بهای هر کیلو گشنیز توپی به صورت عمده به بیش از 14500 تومان نیز رسید. قیمت نوع درجه یک آن در طول دی ماه 12300 تا 13100 تومان معامله گردیده است.

قیمت خرید گشنیز قیمت خرید گشنیز

خرید انواع تخم گشنیز

محصول تخم گشنیز مورد مصارف متنوعی قرار می گیرد. و با توجه به نیاز هر مشتری، مرکز دُرگیاه نیز آن را عرضه می نماید. متداول ترین نوع این فراورده، گشنیز توپی است. که نوع اعلا و ممتاز تخم گشنیز می باشد. پس از آن گشنیز شکسته یا لپه ای در رتبه دوم میزان فروش قرار دارد. برخی نیز با توجه به نوع نیاز و امکانات در اختیار، نوع سورت نشده آن را خریداری می کنند.
بررسی‌های علمی ثابت نموده اند تخم گشنیز از راه تأثیر بر متابولیسم چربی‌ها و افزایش تبدیل کلسترول به اسیدهای صفراوی، موجب کاهش کلسترول سرم در بیماران مبتلا به کلسترول بالای خون می‌شود.

قیمت خرید گشنیز

فروش مستقیم گشنیز

دُرگیاه به عنوان یک عرضه کننده محصولات به طور مستقیم از خطّه تولید آن ها عمل می نماید. فروش گشنیز هم شامل این خدمت می باشد. خریداران راه آسانی را به منظور تأمین این گیاه ارزشمند از قطب تولید آن دارند.

قیمت خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز در نهاوند و شهرهای جنوبی

قیمت خرید گشنیز موضوعی بسیار مهم برای کشاورزان و تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران عمده …

گیاهان دارویی دُرگیاه