گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / رازیانه تازه / خرید رازیانه تازه و سبز همدان

خرید رازیانه تازه و سبز همدان

خرید رازیانه تازه از مراکز تولید و فروش مستقیم این محصول گیاهی و دارویی ارزنده کشورمان آغاز گردیده و بازار شاهد رجوع متقاضیان نوع تازه رازیانه خوش عطر و طعم ایرانی می باشد.

خرید رازیانه تازه

مرکز فروش رازیانه سبز ایران

در حجم عمده، بازارهای مطرح کشور همچون شیراز، اصفهان، تهران، اهواز، مشهد، تبریز، قم، زاهدان، اراک، کرج، ارومیه و دیگر نواحی، همواره جزو اهم مشتریان مرکز فروش رازیانه سبز ایران هستند. مرکزیتی که با تولید کردن 90 درصدی این محصول کشور، هر ساله توزیع آن را به اقصی نقاط بر عهده دارد.
همدان را کانون و پایگاه رازیانه ایران نامیده اند. گیاهی پر آوازه و شناخته شده در سطح جهان که چندین کشور در حوزه تولید، خرید و فروش و فراوری آن فعالیت چشمگیری دارند.
استفاده های دارویی به صورت عمومی و همچنین به شکل صنعتی از انواع رازیانه یا بادیان در سطح دنیا مرسوم است.
گیاهی شناخته شده که در چندین نقطه از دنیا تولید می شود. ایران یکی از کشورهای صادر کننده رازیانه در دنیاست.

خرید رازیانه تازه

قیمت رازیانه در سال 98

این سال هم با میزان تولیدی متفاوت نسبت به دیگر دوره ها نشان داد که شرایط بازار هر سال می تواند متمایز با دیگر دوره ها باشد.
وضعیتی که بر قیمت رازیانه در سال 98 هم بی تأثیر نبوده است. ارقام 11500 تا بیش از 12000 تومان اگر چه از نظر برخی بالاست، اما می بایست در این بین شرایط کشاورزان و تولیدکنندگان را نیز مد نظر داشت.
با شروع عرضه بادیان تازه شاهد بروز ارقام جدیدی هستیم. که در نیمه دوم سال می توان اثر چگونگی تولید را به راحتی در اعداد ریالی محصول در بازار مشاهده کرد.
محور عرضه سراسری محصولات گیاهی نقشی تعیین کننده در چگونگی فضای ریالی بازار دارند. در واقع قلب تولید همیشه یکی از عوامل تعیین نرخ ها می باشد.

خرید رازیانه تازه

خرید رازیانه تازه از مرکزیت تولید

طی سالیان گذشته یک موضوع همواره تکرار شده است. که آن خرید رازیانه تازه با قیمت های جدید بوده است. در واقع همانند بسیاری محصولات دیگر، با اتمام برداشت این گیاه، شاهد تغییراتی در ارقام قیمتی آن بوده ایم.
انتخاب مرکزیت تولید جهت خرید عمده توسط مشتریان قدیمی و جدید با اهدافی چون بهره بردن از مطلوبیت های این روش صورت می گیرد.
تولیدکنندگان می بایست با علم به این موضوع که خریداران با چه انگیزه ای محور تولید را برگزیده اند، خدمات خود را ارائه نمایند. تا سبب ایجاد رضایت در مشتریان خود و برآورده نمودن انتظار آنان از خرید مستقیم گردند.
طبق استناد به برخی دوره های قبل که تولید در حجم زیادی انجام گرفته است، آن دوره ها افت قیمتی قابل ملاحظه ای را تجربه نموده اند.

خرید رازیانه تازه

قیمت فروش عمده رازیانه خشک همدان

اعدادی که در خصوص نرخ گیاه دارویی رازیانه مطرح می گردند مربوط به ناحیه تولید و توزیع آن می باشند. قیمت فروش عمده رازیانه خشک و مرغوب همدان طی نیمه اول یا شش ماهه نخست سال جاری تغییرات اندکی داشته و در کل افزایشی بوده است.
در شروع سال میانگین قیمتی 12000 تومان به بیش از 12500 تومان در ابتدای تابستان و پس از چند هفته به رقمی افزون از 130000 ریال رسید. قیمت روز محصول می تواند متفاوت از ارقام یاد شده در مطالب باشد.
در حالی که زمان مشابه این 6 ماه در سال قبل، دارای اعدادی به مراتب پایین تر بوده است. تولید دارای نقشی اساسی در این بین بوده است.

خرید رازیانه تازه

رازیانه از کجا بخرم

علت پرسش در خصوص محل خرید گیاه دارویی رازیانه می تواند مختلف باشد. برخی از کسانی که سوال رازیانه از کجا بخرم را می پرسند، به واقع از محل های مربوطه بی اطلاع هستند.
برخی نیز در پی کسب اطلاع از این مورد هستند که بهترین مراکز را در این خصوص بیابند. آگاهی یافتن از نحوه خرید عمده محصول هم می تواند موجب ایجاد این سوال گردد.
در هر حال با توجه به اینکه حجم خرید چقدر است و هدف سوال کننده چیست و چه مقدار می باشد، پاسخ خای مختلفی می توان داد.
عطاری ها، شرکت های پخش گیاهان دارویی، بازار سنتی گیاهان دارویی، فروشگاه های اینترنتی و سایتهای فروشگاهی و برای خرید عمده؛ مرکز تولید رازیانه کشور، محل های توزیع و فروش آن هستند.

خرید رازیانه تازه

شرایط بازار رازیانه در ماه های آینده

بازار این محصول چه شرایطی در ماه های آینده خواهد داشت؟ آیا روندی همانند دوره قبل را در سال گذشته شاهد خواهیم بود؟ یا مسیری متفاوت در انتظار حال و هوای رازیانه در بازار می باشد؟
طی ایام پاییز و زمستان که برخی گیاهان دارویی همانند رازیانه به صورت تازه وارد بازار می شوند، بهای جدیدی را هم پدید می آورند. نمی توان به صورت پیش بینی دقیق نسبت به چگونگی بازار در آینده اظهار نظر نمود.
برخی اظهارات مبنی بر این است که ثبات بهتری در بازار این محصول نسبت به سال قبل حاکم خواهد بود.
در سال های قبل نیز هر دوره شرایط خاص خود را داشته است.

خرید رازیانه تازه

رازیانه گیاهی مطرح در طب و بازار

از منظر جایگاه رازیانه در بازار گیاه دارویی و همچنین از لحاظ موقعیت این گیاه در طب سنتی می توان موارد زیادی را طرح نمود.
لازم به ذکر است ارتباطی هم بین این دو مقوله وجود دارد. از این منظر که هر چه رازیانه در حوزه های مختلف دارای مصرف بالایی باشد و رجوع به سمت آن برای استفاده فزونی یابد، رونق بازار آن نیز افزایش خواهد یافت.
از زمانهای دور بادیان جزئی جدا نشدنی از طب سنتی و بازار گیاهی بوده و همچنان نیز همینطور می باشد. تأکید اطبا و متخصصین بر فواید مربوطه و تأثیرات بی نظیر بر سلامتی، مرتبا مطرح می شود.
پای ثابت بسیاری از داروهایی که توسط متخصصین ساخته می شود و شامل چند گیاه دارویی است، رازیانه سبز ایرانی می باشد.

خرید رازیانه تازه

خرید اینترنتی رازیانه

اینترنت سبب دگرگونی های زیادی در حوزه تجاری شده است. این موضوع حوزه گیاهان دارویی را نیز شامل گردیده است. خرید اینترنتی رازیانه تنها جزئی از این بازار بزرگ است.
البته این فضای فروش های آنلاین مربوط به خرده فروشی و خریدهای جزئی است. در خصوص رازیانه نیز انتخاب بعضی مشتریان حجم اندک، رجوع به خرید اینترنتی است.
بسته بندی های متنوعی از لحاظ ظاهر و حجم را می توان در حوزه یاد شده، ملاحظه کرد.

خرید رازیانه تازه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت مستقیم و عمده ای از معدن رازیانه ایران صورت می …

گیاهان دارویی دُرگیاه