گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / گشنیز همدان / خرید گشنیز مرغوب همدان مستقیم از پهنه تولید

خرید گشنیز مرغوب همدان مستقیم از پهنه تولید

خرید گشنیز مرغوب استان همدان با روش تأمین مستقیم از پهنه تولید، بیش از گذشته صورت می گیرد. قیمت مناسب خرید را می توان یکی از علت های خرید از قطب تولید برشمرد. آسان شدن دسترسی ها یکی دیگر از علل خرید بی واسطه از مرجع کشت و تولید گیاهان دارویی خصوصا تخم گشنیز می باشد.

خرید گشنیز

خرید گشنیز با قیمت مناسب پهنه تولید

قیمت مطلوب خریداران، بهایی است که مربوط به مرکزیت تولید محصول می باشد. در واقع خرید گشنیز توپی با قیمت مناسب پهنه تولید، می تواند از سوی مشتریان این گیاه دارویی خریدی خوشایند بوده و نفع ریالی مورد نظر را به همراه داشته باشد.
در ماه هایی که گذشت، نوسان قیمت ها مانع از ثابت ماندن نرخ این محصول گردید. در هفته های اخیر قیمت فروش گشنیز در انواع لپه ای و توپی به طور متوسط از 10000 الی 11500 بوده است. اعداد مختص حوزه تولید و بازار اولیه محصول است.

خرید گشنیز

خرید مستقیم گشنیز از استان همدان

کشور ایران مملو از گیاهان دارویی می باشد. تمام استان های کشورمان دارای چندین قلم گیاه دارویی خودرو و قابل کشت هستند. همدان و شهرستان نهاوند را پایتخت تخم گشنیز ایران دانسته اند و خرید مستقیم گشنیز از استان همدان، یکی از فعالیت های برجسته این حوزه می باشد.
مشتریان گشنیز این دیار دو دسته داخلی و خارجی هستند. خریداران غیر ایرانی و ایرانی آن سالانه هزاران تن از این فرآورده را از استان خارج نموده و راهی بازارها می کنند. بنا به نیاز، انواع گشنیز در اقسام توپی و شکسته عرضه می گردد. بخشی از این گیاه دارویی نیز در استان کرمانشاه تولید می گردد. اما تقریبا 70 درصد تولید مربوط به شهرستان نهاوند استان همدان است.

خرید گشنیز

عرضه گشنیز از قلمرو کشت به کل کشور

انواع فرآورده های کشاورزی و گیاهان دارویی می توانند به طور سراسری از اقلیم تولید عرضه گردند. عرضه گشنیز از قلمرو کشت به کل کشور نیز از این دسته است. جایگاه ممتاز گشنیز ایران در منطقه موجب شده هر ساله هزاران تن به کشورهای همسایه و عربی صادر گردد.
توانایی رونق بیش از پیش بازار این محصول خصوصا برای صادرات گشنیز وجود دارد.

خرید گشنیز خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز در نهاوند و شهرهای جنوبی

قیمت خرید گشنیز موضوعی بسیار مهم برای کشاورزان و تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران عمده …

گیاهان دارویی دُرگیاه