گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / گشنیز توپی / خرید گشنیز توپی از قطب تولید

خرید گشنیز توپی از قطب تولید

خرید گشنیز توپی در صورتی که از قطب تولید و با قیمت مورد انتظار متقاضی صورت بگیرد همراه با خریدی خوشایند و مزیتهای مطلوبی برای خریداران خواهد بود.

خرید گشنیز توپی

قیمت گشنیز در ماه های گذشته چگونه بوده است

بررسی قیمت گشنیز در ماه های گذشته نشانگر این مطلب است که با عدم ثبات همراه بوده است. دو مرحله را که یکی قبل از برداشت و دوره دیگر پس از آن می باشد را می توان در خصوص نرخ گیاه گشنیز بررسی نمود. زیرا شاهد دو رویه در این خصوص بوده ایم.
فروردین و بخشی از اردیبهشت ماه را می توان زمان اوج گیری قیمت گیاه دارویی تخم گشنیز در 5 ماهه ابتدایی سال 98 دانست. به طوری که هر کیلو گشنیز توپی درجه یک در محور تولید آن به رقمی بیش از 14500 تومان نیز رسید. در روزهای پایانی دومین ماه سال و اوایل خرداد ماه نیز بازار در انتظار ورود محصول تازه بود.
روزهای میانه تیر ماه و با مشخص شدن اعداد جدید قیمتی هر یک کیلو نوع توپی و لپه ای در حجم عمده به ترتیب دارای ارقامی بیشتر از 8000 و 9500 تومان بودند.

خرید گشنیز توپی

خرید گشنیز توپی از استان همدان

در طی سال همواره مشتریانی خواهان خرید گشنیز توپی به صورت مستقیم و بدون واسطه از استان همدان هستند. در حال حاضر و با وجود اینکه مسیرهای ارتباط گیری با تولید کنندگان بسیار آسانتر از قبل شده است، به راحتی می توان خرید خود را از محل مورد نظر انجام داد.
گشنیز هم به عنوان یکی از گیاهان دارویی مطرح از لحاظ میزان مصرف، خواص گسترده، عطر و طعم خوش، بازار داخلی و خارجی مطلوب، از طریق دُرگیاه و از کانون اصلی تولید انبوه عرضه می گردد.
از بالغ بر 11000 تن گشنیز تولیدی ایران، سهم بازار خارجی نیز چند هزار تنی می باشد. که نشان دهنده جایگاه تخم گشنیز در بین گیاهان دارویی صادراتی کشور می باشد.

خرید گشنیز توپی

فروش انواع گشنیز لپه ای و توپی درجه یک به کل مناطق

انواع گشنیز لپه ای و توپی مرغوب و درجه یک توسط این مجموعه تولید و روانه مقاصد گوناگون می شود. مصارف و بهره مندی های مختلفی را می توان در مورد انواع گشنیز ایران در حوزه استفاده از آن مشاهده کرد.
توزیع و فروش گشنیز یکی از فعالیتهای همیشگی بازارهای شهری گیاهان دارویی از قدیم بوده است. که همچنان نیز با توجه به اینکه در بسیاری مناطق کشورمان مردم نسبت به آن آشنا می باشند، به طرق مختلفی استفاده می گردد.
در زمان های دور و همچنین حال، داروهای گیاهی مختلفی را از این گیاه معطر و سرشار از خواص، می ساخته اند. استفاده در خوراکی های مختلف به جهت قابلیت طعم و عطر مطلوب هم یکی دیگر از اقسام استفاده از آن است.

خرید گشنیز توپی

شرایط بازار گشنیز ایران در نیمه اول سال

پس از پایان نیمه اول فروردین ماه و آغاز مجدد داد و ستد در حوزه گیاهی و خصوصا گیاهان دارویی و با توجه به فاصله یک الی دو ماهه به ورود محصول تازه گشنیز به بازار، یک عامل باعث گردید تا افزایش قیمت در فروردین و اردیبهشت گریبانگیر این محصول شود.
به نحوی که در مقطعی از دومین ماه سال هر کیلو گشنیز نوع توپی عمده ای در عرصه تولید، فراتر از 14000 تومان نیز عرضه گردید.
با فرا رسیدن تابستان و در ابتدای این فصل، طبق بسیاری پیش بینی های صورت گرفته و همراه با افزایش نسبی تولید در قیاس با سال قبل، نرخ گشنیز افت نمود و چند روزی این روال ادامه یافت. از میانه تیر ماه تا پایان نیمه نخست سال، روند صعودی بر بهای این گیاه ارزشمند حاکم بوده است.
خلاصه ای از شرایط بازار گشنیز ایران در شش ماهه اول سال جاری اینگونه بوده است.

خرید گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز از منطقه تولید

قیمت خرید گشنیز نظر به کیفیت و محل خرید می تواند متفاوت باشد. اختلاف قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه