گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 13 2020
خانه / خاکشیر همدان / خرید خاکشیر از همدان با قیمت مورد انتظار مشتریان

خرید خاکشیر از همدان با قیمت مورد انتظار مشتریان

خرید خاکشیر به صورت کلی و جزئی از محلی که به صورت اختصاصی اقدام به تولید و تجارت خاکشیر می نمایند، در صورتی که با کیفیت و قیمت مورد انتظار مشتریان همراه گردد، می تواند موجب ایجاد رضایت در مشتریان این محصول گردد. همدان رأس تولید و معدن خاکشیر ایران است.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

مرکز خرید و فروش عمده خاکشیر کشور

ارسال بار از مرکز خرید و فروش عمده خاکشیر کشور به تمام بازارهای داخلی و خارجی صورت می گیرد. خریداران عمده این محصول معمولا پیش از آغاز دوره ای که مصرف گیاه دارویی خاکشیر اوج می گیرد، نسبت به تهیه آن اقدام می نمایند.
گستردگی تولید خاکشیر در ایران از قدیم تا به حال موجب شده تا این محصول را همواره بتوان به آسانی در حجم های مختلف یافت. خرید و فروش عمده این گیاه ارزشمند ایرانی در استان همدان، به عنوان یکی از پر اهمیت ترین مقوله های حوزه گیاهان دارویی است.

خرید خاکشیر

قیمت خاکشیر اعلا در پایتخت تولید

در صورتی که نرخ خاکشیر اعلا را می توان از بسیاری بازارهای سطح کشور استعلام نمود، اما همواره اطلاع از قیمت خاکشیر اعلا در پایتخت تولید آن دارای ویژگی خاصی برای فعالان می باشد. خاکشیر اعلای همدان در واقع برترین نوع خاکشیر ایرانی محسوب می شود و بهای آن در مبدأ تولید برای فعالان مهم است.
طی یک سال گذشته نرخ خاکشیر دارای تغییراتی بوده است. به طوری که هر کیلو از نوع مرغوب این محصول در 12 ماه گذشته بهایی از 15000 تومان تا بیش از 20000 تومان داشته است.

خرید خاکشیر

تفاوت قیمت خاکشیر سال 97 و 98

اختلاف چشمگیر شرایط بازار یک محصول خاص از حوزه گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی، حتی در دو سال متوالی، امری است که بعضا پیش می آید. در پس این موضوع نیز عللی نهفته است که موجب تاثیر قیمتی بر خرید و فروش می شود. خاکشیر هم اینگونه بوده است.
تفاوت قیمت خاکشیر در سال های 97 و 98 نیز پیرو همین موضوع است. در همین راستا می توان سالهای دیگری را نیز ذکر نمود. که از بابت شرایط مذکور کاملا با هم متفاوت بوده اند.

خرید خاکشیر

شرکت های تولیدی خاکشیر

خواص عالی و بی نظیر خاکشیر موجب شده تا در بازار همواره مورد توجه قرار گیرد. این امر سبب گردیده تا فروش خاکشیر در بازار دارای رونق مناسبی باشد. این شرایط تولید کنندگان و مجموعه های زیادی را تشویق می کند تا به تولید و فرآوری اینگونه محصولات مشغول شوند.
شرکت های تولیدی مسئولیت بسته بندی و سورتینگ را بر عهده دارند. هر چه این گیاهان دارویی با کیفیت تر بسته بندی بشوند می تواند سبب افزایش ارزش محصول گردد.
شرکت های زیادی در راستای بسته بندی و تولید خاکشیر و سایر گیاهان دارویی مشغول هستند.
فروش خاکشیر اعلا و درجه یک همدان توسط پایگاه دُرگیاه از قطب تولید خاکشیر کشور به سراسر ایران انجام می شود.

خرید خاکشیر

معرفی خاکشیر همدان

خرید خاکشیر همدان در میان انواع مختلف نمونه های خاکشیر ایرانی، پر رونق ترین و پرفروش ترین نوع می باشد. که به صورت عمده و با کیفیت وارد بازارها می شود. این استان را می توان از بابت مرکزیت تولید این محصول، محل فروش خاکشیر کشور دانست.
گیاه دارویی خاکشیر علاوه بر این که در یک روز گرم می تواند عطش را کم کند دارای خواص درمانی متعددی نیز می باشد. که سبب شده بتواند در طب سنتی دارای جایگاه بوده و همواره مطرح باشد.
چند نمونه از اثرات دارویی این گیاه را بیان می کنیم تا بر آگاهی تان افزوده شود:

  • بسیار مفید برای کبد (پاکسازی کبد)
  • کمک به سلامت پوست و رفع آکنه و جوش صورت
  • جلوگیری از اسهال و درمان یبوست
  • اشتها آور
  • عطش بر بودن
  • تقویت دستگاه گوارش
  • کنترل فشار خون
  • و …

جهت بهره مندی از خواص دارویی و درمانی خاکشیر می بایست با متخصصین مربوطه جهت نوع و میزان مصرف مشورت نمود. تا بتوان بیشترین بهره را از طریق نحوه صحیح استفاده از آن برد.

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر همدان با بالاترین کیفیت

خرید خاکشیر همدان توسط بسیاری از بازارهای شهرهای مختلف انجام می شود. این محصول بعد از این که مراحل تولید خود را طی می کند برای عرضه وارد مراکز فروش می شود. فروشگاه های مختلف می توانند نیازهای خود را از طریق مراکز خرید عمده خاکشیر برآورده کنند.
لازم به ذکر است که این محصول پر آوازه ایرانی علاوه بر داخل، در خارج از کشور نیز دارای  بازار فروش خوبی است.
فروش خاکشیر عمده در همدان در درجه بندی کیفی متنوعی صورت می گیرد.
خرید خاکشیر عمده از همدان به روش های متفاوتی امکان پذیر می باشد. مرکز دُرگیاه امکان خرید مستقیم خاکشیر از همدان را فراهم نموده است. خریداران بر اساس شرایط دسترسی خود در بازارها برای تأمین خاکشیر اقدام می کنند. البته لازم به ذکر است که شیوه خرید در قیمت خاکشیر تاثیر دارد.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران

قیمت عمده خاکشیر سال 98 در بازار ایران شرایط جدیدی را در قیاس با سال …

گیاهان دارویی دُرگیاه