گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / گشنیز توپی / فروش عمده تخم گشنیز توپی

فروش عمده تخم گشنیز توپی

تخم گشنیز توپی در بازار گیاهان دارویی کشورمان از ابتدا جزو اقلام مهم به شمار می آمده است. خرید و فروش عمده گشنیز توپی در بسیاری استان ها به دلیل مصرف بالا، از رونق خوبی برخوردار است.

تخم گشنیز توپی

قیمت گشنیز در نهاوند استان همدان

دوره برداشت گشنیز در عرصه تولید انبوه این گیاه دارویی را می توان مقطعی دانست که بسیاری توجهات از سوی تولیدکنندگان، فروشندگان و خریداران گشنیز، متوجه بازار آینده و خصوصا قیمت مرتبط با آن است.
تکاپوی تولیدکنندگان در برهه چند هفته ایی برداشت این محصول ایرانی، قابل توجه است.
قیمت گشنیز در نهاوند استان همدان، ارزان ترین میزان در سطح کشور را داراست. نرخی که در این خطّه برای خرید گشنیز مشخص می گردد و مربوط به انواع توپی و لپه ای محصول است، تعیین کننده ارزش ریالی آن در بازارهاست.

تخم گشنیز توپی

خرید عمده گشنیز در سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، فارس و خوزستان

کم نیستند استان هایی در نقاط متعدد کشورمان که گشنیز را به عنوان یکی از اقلام مهم حوزه غذایی استفاده می کنند. همچنین بسیاری نواحی از این گیاه دارویی پرخاصیت و معطر، به عنوان یکی ادویه پر مصرف و اصلی بهره می برند.
خرید عمده گشنیز در استان هایی همچون سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، فارس، خوزستان و … جزو فعالیت های برجسته در عرصه گیاهی و گیاهان دارویی در سطح بازارهای مربوطه می باشد.
یکی از فعالیت های دائمی مرکز دُرگیاه، ارسال انواع تخم گشنیز به مراکز یاد شده در حجم های گوناگون می باشد.

تخم گشنیز توپی

قیمت گشنیز توپی در استان های جنوبی

به دلیل خصوصیت مرکز تولید تخم گشنیز کشورمان از بابت قیمت مطلوب و مورد انتظار خریداران، عده کثیری از خریدارانی که دائما این گیاه را به طور عمده خریداری می نمایند، غیر از استان همدان و شهرستان نهاوند، تخم گشنیز مورد نیازشان را از جایگاه دیگری تأمین نمی کنند.
قیمت گشنیز توپی در استان های جنوبی کشور، گاها در طول سال دارای صعود و فرود اندکی می باشد. که این امر می تواند دلایلی مانند تأثیر نرخ خاستگاه تولید باشد.
ارسال گشنیز در اقسام شکسته و توپی سالم، به طور مداوم به کل نواحی در چهار گوشه کشور انجام گردیده و در این میان نکته ای که در دستور کار ما می باشد، رعایت موضوع قیمت و کیفیت مورد انتظار مشتریان از پهنه تولید گیاه است.

تخم گشنیز توپی

بررسی قیمت گشنیز خشک پس از برداشت

طی سالیان قبل، در برخی ادوار شاهد تغییر ارزش ریالی این محصول نفیس، همزمان یا پس از دوره برداشت بوده ایم. در واقع حالتی که برای بسیاری از محصولات کشاورزی می تواند واقع شود.
بررسی قیمت گشنیز خشک در سالیان قبل، پس از برداشت، مطلب ذکر شده را تایید می نماید. با نگاهی دقیق تر در می یابیم که عللی چون حجم تولید، همیشه در این راستا تعیین کننده بوده اند.

تخم گشنیز توپی

خرید مستقیم تخم گشنیز توپی

مزیت یا مزیت های نهفته در روش خرید مستقیم تخم گشنیز توپی خریداران را به سمت این مسیر سوق می دهد. استان همدان با تولید افزون بر 70 درصد تخم گشنیز، محلی مناسب و ایده آل به منظور خریداری گشنیز مورد نیاز متقاضیان است.
خدمتی که در کل ایام سال صورت می گیرد و به مقصدهای مختلفی این محصول ارسال می گردد.

تخم گشنیز توپی

نهاوند قطب تخم گشنیز ایران

خاستگاه این گیاه یک ساله شهرستان نهاوند استان همدان است. فعالان حوزه گیاهان دارویی، نهاوند را قطب گشنیز ایران مینامند. علاوه بر رتبه اول نهاوند در حجم کشت این گیاه پر خاصیت، تخم گشنیز نهاوند در کیفیت نیز بدون رقیب است.
تخم گشنیز توپی یا تخم گشنیز اعلا، مرغوبترین نوع این گیاه و اندام دارویی آن است. دلیل مرغوبیت این نوع از محصول، درصد خلوص آن است.
به طوری که دانه های گرد گیاه را شامل میشود و بدون ناخالصی است. فروش عمده این محصول صادراتی و ارسال آن به سراسر ایران توسط مرکز گیاهان دارویی دُرگیاه انجام میشود. نوع شکسته یا لپه ای محصول نیز همواره عرضه میگردد.

تخم گشنیز توپی

برخی خواص تخم گشنیز

از جمله خواص تخم گشنیز؛ مخلوط پودر آن با عسل برای تقویت بدن، نیرو دهنده قلب و نشاط آور، تقویت و ضدعفونی معده و هضم غذا، مدر بودن، نرم کننده سینه توسط دم کرده آن، برطرف کننده تب و سرماخوردگی از طریق استفاده در سوپ، افزایش دهنده شیر مادران بهمراه مصرف با کمی عسل، مفید برای مسائل هورمونی خانمها، میکروب کش بودن و بهبود دهنده بیماریهای عفونی روده و … را می توان برشمرد.

  تخم گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گشنیز در نهاوند

فروشندگان گشنیز ارزان و مرغوب ایران

فروشندگان گشنیز کشور بطور معطوف در استان همدان و منطقه نهاوند استقرار دارند. به نحوی …

گیاهان دارویی دُرگیاه